Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Platforma audiobooków została uruchomiona przez Draga Group w Polsce

Platforma audiobooków została uruchomiona przez Draga Group w Polsce

Draga z siedzibą w Bergen buduje platformy audiobooków dla europejskich wydawców i co najmniej jednego afrykańskiego przedsięwzięcia. W niektórych przypadkach system może być dostarczony jednemu wydawcy lub opracowany dla grupy firm w celu współpracy w celu obsługi konsumentów na określonym rynku lub regionie geograficznym.

Według niektórych wiadomości z zeszłotygodniowych targów Bologna Children’s Book Expo, polska grupa wydawnicza Sonia Draga z siedzibą w Katowicach chce uruchomić własną platformę audiobooków z Beat Technology. Sonia Draga, tytułowa wydawca publikacji, najbardziej znana jest z tego, że pojawiła się w Bolonii jako pierwsza kobieta-wiceprzewodnicząca Europejskiej Federacji Wydawców i przewodnicząca jej organizacji. Jest także prezesem Polskiej Izby Książki.

Volume to podobno nazwa nowej platformy, a Draga spodziewa się, że jej funkcjonalność posłuży jako platforma dla polskich siostrzanych wydawców do poszukiwania nowych rynków dla własnych treści audio.

Chociaż na tym wczesnym etapie jest niewiele szczegółów (usługa ma zostać uruchomiona „wkrótce”), oczekuje się, że oferta konsumencka będzie obejmować modele subskrypcji, zachęty a-la-carte i kupony, aby zachęcić użytkowników. Legimi, uruchomiony w 2009 roku poznański serwis subskrypcji e-booków i audiobooków, może być poważnym pretendentem do kolejnego biznesu.

Podczas gdy niestandardowa strategia stworzona przez Pete’a jest zwykle oparta na niezwykle dobrze znanych, rozpoznawalnych tematach, zakłada się, że lokalnym apelem, który można zastosować, najlepiej będzie naśladować bazę konsumentów na danym rynku lub regionie. Zamiast ogólnego charakteru szerokich platform, takich jak Amazon i inne.

Jako że Draga jest znaczącym wydawcą znanej literatury polskiej i czołowym dystrybutorem tłumaczonych zachodnich hitów w Polsce, ma duże szanse na przyciągnięcie uwagi innych wydawców na rynku.

Alexis Boutilier pochodzi z Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Interesuje się wszystkimi sprawami technicznymi i uwielbia korzystać z najnowocześniejszego sprzętu i akcesoriów.

READ  Polska stosuje nowe przepisy wobec Ukraińców przebywających w kraju od stycznia 2023 r.