Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsze spojrzenie na najnowszą przestrzeń coworkingową Isle of Wight (zdjęcia i dźwięk)

Wiadomości OnTheWight Spacerowałem dziś rano (wtorek) po budynku 41, przed oficjalnym otwarciem nowego Council Business Centre jeszcze w tym tygodniu.

Po wartej 1,6 miliona funtów renowacji i przebudowie Budynek 41, który znajduje się w Northwood obok BAE Systems, zyskał nowe życie dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Elastyczny i zrównoważony biznes
Obiekt Building 41 zaoferuje połączenie elastycznych apartamentów biurowych, dużych powierzchni coworkingowych oraz co najmniej dwóch przestrzeni eventowych.

Miękkie meble, wspólne biurka i biurka stojące

Oprócz miejsc do spotkań, cichych kapsuł, sali konferencyjnej i nie tylko, obiekt oferuje również bezpłatny parking, zadaszony stojak na rowery i przystanek autobusowy tuż przed budynkiem oraz dwa punkty ładowania pojazdów elektrycznych o mocy 7 kW.

Kolejny projekt IWC finansowany przez UE na wyspie
Wiadomości OnTheWight w trasie przez Cllr Julie Jones Evans – Członek Gabinetu ds. Osadnictwa, Odnowy, Rozwoju Biznesu i Turystyki – oraz Ella z zespołu Innovation Wight.

Kanapy i krzesła w przestrzeni coworkingowej

Trzy lata od dnia, w którym Wielka Brytania rzuciła się na Unię Europejską, Cllr Jones-Evans wyjaśnia, że ​​był to ostatni projekt finansowany przez UE na wyspie, który został zrealizowany.

Miejsce spotkań w Budynku 41

Finansowanie zostało przyznane w 2021 r., a w październiku ubiegłego roku nastąpiło miękkie uruchomienie Budynku 41, co pozwoliło zespołowi upewnić się, że wszystko działa tak, jak powinno w budynku i zidentyfikować zapotrzebowanie na różnorodność oferowanych powierzchni.

Otwarty stół konferencyjny w przestrzeni coworkingowej

Pomóż inkubować małe firmy
Głównym celem budynku 41 jest pomoc w inkubacji małych firm, dając im możliwość współpracy z innymi firmami, tworząc po drodze połączenia i partnerstwa oraz umożliwiając rozwój i rozkwit współpracy.

Stół konferencyjny znajduje się poza obszarem kawiarni

Obiekt zostanie otwarty przez Przewodniczącego Rady Isle of Wight, Laura Bessie Wilcoxw czwartki, kiedy publiczność jest zaproszona do udziału i obejrzenia wystawy (między 11:00 a 13:00).

Przestrzenie co-workingowe
Współdzielone miejsce do pracy kosztuje 100 GBP za maksymalnie dziesięć dni w miesiącu z hot deskami, wzrastając do 150 GBP za cały miesiąc z hot deskami.

READ  Space Compass i Skyloom podpisują warunki świadczenia usług optycznego przekazywania danych na rynek obserwacji Ziemi
Grupa biurowa do pracy grupowej

Możesz mieć do trzech członków tego samego działu handlowego przez cały miesiąc za jedyne 250 GBP.

Zajęte lub cichsze sekcje
Przestrzenie coworkingowe są podzielone po obu stronach budynku. Po jednej stronie przestrzeń coworkingowa obejmuje recepcję, kuchnię/kawiarnię, stół konferencyjny oraz miejsce na biurko, sofy i krzesło.

Szklane drzwi w sali rady

Przestrzeń coworkingowa po drugiej stronie budynku ma być cichszym środowiskiem, w którym można po prostu usiąść i skupić się.

Biurka coworkingowe z sejfami i szafkami na akta

Po tej stronie budynku znajdują się również ciche, dźwiękoszczelne kapsuły do ​​odbierania połączeń, uczestniczenia w seminariach internetowych lub organizowania spotkań z klientami.

Na piętrze znajdują się apartamenty biurowe w różnych rozmiarach, dostosowanych do Twoich potrzeb i budżetu.

Sala posiedzeń znajduje się w budynku 41

Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem Odwiedź dedykowaną stronę internetową.

Pięć minut podsumowania
Na koniec odbyliśmy krótką pogawędkę z Radnym Jonesem-Evansem, aby uzyskać podsumowanie. Kliknij przycisk odtwarzania, aby posłuchać.

recepcja
Obfitość zieleni wokół budynku

Budynek 41 Można go znaleźć między BAE Systems i Ascensos, Newport Road, Cowes, PO31 8BX.

Biura coworkingowe w Budynku 41
Ciche Kapsuły w Budynku 41
Ciche Kapsuły w Budynku 41
Ciche Kapsuły w Budynku 41