Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Piers Morgan zasypany wsparciem w związku z diagnozą, ponieważ wygląd budzi obawy |  Wiadomości o gwiazdach |  Showbiznes i telewizja

Piers Morgan zasypany wsparciem w związku z diagnozą, ponieważ wygląd budzi obawy | Wiadomości o gwiazdach | Showbiznes i telewizja

Piers Morgan ujawnił, że cierpi na „piekło różowych oczu” po zdiagnozowaniu u niego zapalenia oskrzeli, zapalenia zatok i zapalenia spojówek.

58-letni nadawca Uncensored opowiedział o swoim niedawnym występie w TalkTV, gdzie rozmawiał z Jordanem Petersonem o konflikcie między Izraelem a Hamasem.

Jednak to łzawiące oczy i nieco zmęczony wygląd byłego prezentera Good Morning Britain zaniepokoiły widzów i członków jego rodziny.

W drugim poście napisał, że jego lekarz w Los Angeles uważa, że ​​może to być łagodny szczep Covida.

Piers napisał dziś na Twitterze X, mówiąc: „Wszystkim zaniepokojonym widzom (w tym mojej mamie i siostrze!), którzy uważali, że wyglądam na mniej niż… [100 per cent], Zdiagnozowano u mnie zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok i zapalenie spojówek – ohydną trójcę świszczącego oddechu, kichania i piekła z różowymi oczami. Przepraszam, jeśli moja głowa powoduje więcej urazy niż zwykle.

„Nawiasem mówiąc, mój lekarz w Los Angeles powiedział, że ostatnio widział setki osób z podobnymi objawami i większość z nich miała Covid kilka tygodni temu. (Ja nie, ale on myśli, że mam tę chorobę)” – Pierce napisał na Twitterze.

„Nowe warianty wydają się łagodne w przypadku infekcji, ale powodują długotrwałe niedyskrecje utrzymujące się przez wiele tygodni”. (zatem)

Następnie nadawca odpowiedział użytkownikowi mediów społecznościowych, który napisał: „Jestem pielęgniarką kardiologiczną przy łóżku pacjenta w Ameryce. Obserwujemy to od jakiegoś czasu. Był to okres łagodnej infekcji koronawirusem. W większości przypadków było to przypadkowe odkrycie. Ale potem, po okresie infekcji, przechodzi ona w długotrwałą infekcję górnych dróg oddechowych, utrzymującą się przez kilka tygodni.Po prostu uczucie uzależnienia.

„Tak… dokładnie to samo przeżyłem” – skomentował Pierce.

Nie trzeba było długo czekać, aby jego 8,6 miliona obserwujących odpowiedziało, a wielu z nich złożyło prezenterowi życzenia.

Jedna osoba napisała na Twitterze: „Wracaj szybko do zdrowia, Piers”, a inna napisała na Twitterze: „Życzę ci dobrego zdrowia”.

READ  Wiadomości z Rosji na Ukrainie: Kijów przygotował się na zbliżające się siły Putina, takie jak Zachód, aby zakazać rosyjskim bankom dostępu do systemu Swift

Trzeci skomentował: „Wracaj szybko do zdrowia, Piers. Potrzebujemy Cię w najlepszej formie i udzielając kolejnych świetnych wywiadów”.

Inny zażartował: „To tak, jakbyś trafił w dziesiątkę za wszystkie złe błędy na raz!”

Piąta osoba dodała: „Przedstawienie musi trwać! Wracaj szybko do zdrowia, przyjacielu”.

Piers udostępnił także swoje historie na Instagramie i podzielił się tą samą informacją o stanie zdrowia ze swoimi 2,1 milionami obserwujących.

Do szczerego wpisu dołączył zdjęcie, aby podkreślić swój nieco zaniedbany wygląd, podczas gdy prezenter naciskał przez pozostałą część wywiadu.

Zapalenie oskrzeli to infekcja atakująca główne drogi oddechowe w płucach (oskrzela), powodując ich podrażnienie i stan zapalny.Główne objawy obejmują kaszel, świszczący oddech i ból gardła.

Zapalenie zatok to zapalenie tkanek zatok, w tym czoła, policzków i nosa, natomiast zapalenie spojówek może objawiać się różowym lub czerwonym przebarwieniem białek oczu.

Aktualizacja nadawcy następuje po tym, jak niedawno spotkał się z Priscillą Presley, żoną zmarłego piosenkarza Elvisa, podczas której omówiła ona także nagłą śmierć ich jedynej córki, Lisy Marie Presley.