Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pięć sposobów, w jakie Northeastern D’Amore-McKim School of Business tworzy pożądanych liderów biznesu

Najbardziej innowacyjni liderzy biznesu na świecie są często najbardziej innowacyjni. Umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dzisiejszej gospodarce cyfrowej różnią się od tych z przeszłości. Zarówno multidyscyplinarna wiedza, jak i dogłębna wiedza są obecnie niezbędne dla liderów biznesu, którzy muszą zintegrować fizyczne, ludzkie i cyfrowe zasoby swoich organizacji.

Żadna uczelnia nie przygotowuje absolwentów lepiej do przyszłej pracy niż Northeastern University. Region północno-wschodni jest domem dla D’Amore-McKim College of Businessktóry dysponuje zasobami i wiedzą, dzięki którym staniesz się liderem innowacji w szybko zmieniającym się świecie biznesu.

D’Amore-McKim jest także domem dla wybitnych wykładowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Razem tworzą profesjonalistów zdolnych do dostosowywania się do wymagań rynku i przyjmowania zmieniającego się świata biznesu. Gdy przygotowujesz się do przewodzenia w gospodarce zmierzającej w kierunku technologii, oto pięć kolejnych powodów, dla których D’Amore-McKim jest Twoją odskocznią do sukcesu:

1. Jest to znane na całym świecie przedsiębiorstwo

Northeastern jest światowej klasy uniwersytetem badawczym i światowym liderem w nauce dostosowanej do branży. Twoje doświadczenie w Stanach Zjednoczonych da ci czas na odkrycie nowej kultury, iskrę do głębokiego myślenia o koncepcjach biznesowych oraz narzędzia, które pozwolą Ci wznieść swoją karierę na wyższy poziom.

Ich solidny program nauczania oznacza, że ​​nauka nigdy nie jest statyczna.

Ostatecznie to środowisko sprawia, że ​​stajesz się zwinnym absolwentem, gotowym do podejmowania wyzwań w świecie rzeczywistym. Nic dziwnego, że Northeastern od ośmiu lat z rzędu znajduje się w pierwszej 50-tce krajowych uniwersytetów oraz w pierwszej dwudziestce pod względem międzynarodowego biznesu według Wiadomości z USA i raport ze świata.

2. Nauka oparta na doświadczeniu

D’Amore-McKim na nowo wyobraził sobie edukację biznesową. Bez względu na to, jaki stopień wybierzesz, ich programy są oparte na doświadczeniu dzięki silnym relacjom z firmami i programami, które integrują zadania zawodowe. Pomoże Ci to ukończyć studia ze świeżym spojrzeniem i odpowiednimi umiejętnościami, które wyróżnią Cię na tle konkurencji.

Zdjęcie Adama Glanzmanna dla Northeastern University

D’Amore-McKim’s Studia dzienne MBA Program, na przykład, jest zgodny z F-1 i obejmuje możliwości szkolenia praktycznego (CPT) w formie trzech lub sześciu miesięcy siedziba firmy. one Magister finansów A Magister analityki biznesowej Programy zapewniają również studentom CPT możliwość zastosowania teorii w praktyce i zdobycia wymaganych umiejętności poprzez staże.

READ  Wysoki wzrost płac w Polsce utrzymuje się wraz ze spadkiem zatrudnienia | Muzyka pop

Ostatecznie w D’Amore-McKim praca klasowa często idzie w parze z doświadczeniem zawodowym, które poszerza horyzonty i poszerza wiedzę. Dzięki ich metodzie uczenia się opartej na projektach zastosujesz to, czego nauczyłeś się w klasie, do rzeczywistych wyzwań biznesowych. Dodasz wartość do firmy w ramach zajęć, zastosujesz wiedzę w miarę postępów, zbudujesz silną sieć zawodową i ulepszysz swoje CV.

Wybitne doświadczenia uniwersyteckie mogą obejmować udział w Studencki Fundusz Inwestycyjny, Doświadczanie międzynarodowych praktyk biznesowych i gospodarek poprzez Fakultatywny kurs za granicąLub zakładanie firmy lub doradztwo w zakresie rozwoju startupu z Akademicki Akcelerator Projektówlub dowiedz się z pierwszej ręki, jak polityka publiczna wpływa na Stany Zjednoczone i światowe gospodarki poprzez Intensywny kurs do wyboru w Waszyngtonie.

Dzięki tym doświadczeniom nie dziwi fakt, że studenci z Northeastern nadal pracują dla firm z listy Fortune 500, start-upów, organizacji non-profit i międzynarodowych korporacji.

3. Wsparcie kariery dla Twojej kariery i celów zawodowych

Przygotuj się do przewodzenia w świecie biznesu napędzanym przez duże zbiory danych dzięki doradcom zawodowym w D’Amore-McKim Centrum Karier Absolwentów. Każdy uczeń spotyka się z oddanym doradcą, który spotka się z Tobą twarzą w twarz na sesjach coachingowych, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności osobiste i zawodowe, aby zarządzać swoją karierą przez całe życie.

Zostaniesz zaproszony do udziału w szkoleniach, budowaniu umiejętności i możliwościach nawiązywania kontaktów. Dostępny jest również rozbudowany kalendarz wydarzeń, który pomoże Ci w nieformalny sposób poznać innych studentów, pracowników i wykładowców, aby poszerzyć swoją sieć.

W zależności od programu możesz również bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach z zarządzania karierą opracowanych przez doradców absolwentów Career Center, które pomogą Ci przygotować się do pracy w Stanach Zjednoczonych.

4. Inspiracja otoczenia

Nie ma lepszego miejsca na przygotowanie się na przyszłość pracy niż w sercu Bostonu – światowej klasy centrum finansowego i miasta uważanego za nieoficjalną stolicę Nowej Anglii ze względu na swój gospodarczy i kulturalny wpływ na region.

Zdjęcie Adama Glanzmanna dla Northeastern University

Kampus Northeastern w Bostonie jest spokojny i tętniący życiem dzięki swojemu położeniu na 73-hektarowej zielonej oazie otoczonej światowej klasy muzeami, miejscami kultury, innowacyjnymi systemami opieki zdrowotnej i kwitnącymi firmami.

READ  Ponad 75% mieszkań zostało sprzedanych w najbardziej luksusowym projekcie w Polsce

Zbuduj swoje doświadczenie w Bostonie, przyjaznej i zróżnicowanej społeczności, w której będziesz doskonalić swoje umiejętności, zanurzając się w amerykańskiej kulturze biznesowej.

5. Przyjazna społeczność

Jako międzynarodowy student w Northeastern jesteś częścią dobrze prosperującej globalnej sieci. D’Amore-McKim wita uczniów z całego świata w swojej tętniącej życiem i zróżnicowanej społeczności.

Wybierając D’Amore-McKim dołączysz Zróżnicowane ciało studenckie 13.000 studentów reprezentujących 147 krajów. Będziesz wspierany ogromnymi zasobami przeznaczonymi dla studentów zagranicznych – od doradców akademickich i działań społecznych po 10 centrów kulturalnych. Po ukończeniu studiów dołączysz do sieci ponad 275 000 absolwentów mieszkających w ponad 90 krajach.

Otrzymasz spersonalizowane wsparcie jako student zagraniczny. Biuro usług globalnych pomoże ci zachować zgodność z wymaganiami dotyczącymi międzynarodowej wizy studenckiej przez cały okres studiów i zatrudnienia. Global Student Success zapewnia studentom międzynarodowym i nieanglojęzycznym wysokiej jakości wsparcie akademickie i kulturalne. Możesz uczestniczyć w prywatnych lekcjach, warsztatach i webinariach.

„Różnorodność społeczności studenckiej jest jedną z najważniejszych propozycji wartości szkoły”, zauważa student Master of International Management Alex Crichton z Francji. „W końcu odkryłem, że kiedy staniesz się częścią tej społeczności, zawsze będziesz mieć przydatne kontakty, bez względu na to, dokąd podróżujesz”.

Afiliowana Szkoła Biznesu D’Amore-McKim Uniwersytetu Northeastern w FacebookA LinkedInA InstagramA ŚwiergotA youtube