Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma kosmetyczna, koreańskie firmy finansowe i dostawcy paliw zawierają umowy w Tower 45 – The Commercial Observer

Cztery firmy – biznes kosmetyczny Firma Welladostawca paliwa Bunkrowanie Minerwy koreańskie firmy finansowe Nonghyup Bank I NH Inwestycje i Papiery Wartościowe – Umowy podpisane Wieża 45 w Midtown Theatre District, dowiedział się Commercial Observer.

W ramach największej z czterech umów Wella podpisała 10-letnią renowację 10 093 stóp kwadratowych powierzchni na całym trzecim piętrze budynku w 120 West 45th Street. Według właściciela żądany czynsz wynosił 67 USD za stopę kwadratową Zarządzanie kamperem.

Wella – która jest właścicielem marki lakierów do paznokci OPI i producent narzędzi do pielęgnacji włosów GHDPrzeniesiony do 40-piętrowego budynku w 2013 roku Wykorzystała tę przestrzeń do szkolenia pracowników salonu w zakresie korzystania z jej produktów CBRE’S Marka Revslotaktóry pośredniczył w transakcji z Willą Michała Monahana I Scott Sloves. A Willa planuje nadać swojej podłodze nowy wygląd dzięki dodatkowi najemcy, który uzyskała za remont.

„[The deal] Pozwoli nam to wyremontować to miejsce zgodnie z wymaganiami” – powiedział Raifsloot. „Wymiar powierzchni i lokalizacja sprawdziły się bardzo dobrze, biorąc pod uwagę dostępność komunikacyjną, ale przestrzeń wymagała rekonfiguracji i aktualizacji, aby odzwierciedlić ich bieżące potrzeby”.

JLL’S Paweł GlikmanI Diany BiasottiI Kyle’a Younga I Kate Roach Jak Camper we wszystkich czterech branżach.

Tymczasem koreański bank rolniczy Nonghyup Bank podpisał 10-letnią umowę najmu na przeniesienie się do powierzchni 8194 stóp kwadratowych na 19. piętrze Wieży 45, według właściciela brokera JLL.

Camper President powiedział, że wywoławczy czynsz wynosił 74 USD za stopę kwadratową Stefan Levy.

Nonghyup Bank, oddział Grupa finansowa NongHyupzajmie powierzchnię wieży 45 z firma prawnicza Dobra Lorette Noeldo których zostały przeniesione Jeden plac Rockefellera. Nie jest jasne, czy NongHyup Bank planuje zrezygnować ze swoich biur w Midtown 650 Piąta osada Dzięki nowej umowie.

READ  Bos mówi, że rosyjskie embargo na ropę kosztuje PKN Orlen miliony dziennie

CBRE Reprezentowanie banku w umowie najmu. Rzecznik CBRE odmówił komentarza w sprawie transakcji lub nazw brokerów.

W banku nie zabraknie przyjaciół. Kolejna spółka zależna NongHyup Financial Group, NH Investment, zdecydowała się na powiększenie swojej powierzchni w Tower 45.

Levy powiedział, że NH Investment podpisał pięcioletnią umowę najmu, aby rozszerzyć swoją powierzchnię do 6310 stóp kwadratowych na części 24. piętra. Nie jest jasne, ile powierzchni obecnie posiada NH Investment ani kiedy wprowadził się do niej najemca.

Levy powiedział, że wymagany czynsz wynosi 76 USD za stopę kwadratową.

Levy powiedział w oświadczeniu, że obiekty budynku o powierzchni 458 446 stóp kwadratowych – w tym nowy salon, kawiarnia, pokój gier i system filtracji powietrza – pomogły przyciągnąć do budynku dwie firmy finansowe.

„Camper nadal przoduje, inwestując w komfort i dobre samopoczucie swoich najemców poprzez najlepsze w swojej klasie systemy budowlane, powierzchnię biurową i udogodnienia” — powiedział Levy. „Utrzymujący się wzrost najmu w Tower 45 potwierdza te starania i cieszymy się, że możemy je powitać [tenants]. „

W najniższej cenie dostawca paliwa żeglugowego Minerva Bunkering Porzucisz go ul. Vanderbilta 52 Według Campera biura o powierzchni 3389 stóp kwadratowych na 30. piętrze Wieży 45.

Camper odmówił komentarza na temat warunków umowy, ale według JLL czynsze za budynek wahają się od 64 do 80 USD za stopę kwadratową.

Powiedział, że Minerva zdecydowała się wprowadzić do budynku ze względu na jego ostatnie ulepszenia, w tym nowe lobby i windy Krysia’S Andrzeja Cullenaz którym podoba się najemca Alex Hieronim I Piotra Sapsana.

„Przeanalizowaliśmy kilka opcji w Midtown i ta lokalizacja zapewniła doskonały wybór pod względem jakości wieży biurowej i konkurencyjnej ekonomii finansowej transakcji” – powiedział Cullen.

Z Celią Young można się skontaktować pod adresem [email protected].

READ  Wielkość i prognoza rynku lakierów do paznokci