Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Phoebe Waller-Bridge pisze serię Tomb Raider dla Amazon

Phoebe Waller-Bridge pisze serię Tomb Raider dla Amazon

Wygląda na to, że rola Phoebe Waller-Bridge w Indiana Jones i tarcza przeznaczenia Dało jej to posmakować gatunku przygodowego, ponieważ ma zamiar zwrócić uwagę na innego popularnego bohatera akcji. Hollywoodzki reporter Właśnie ogłosił, że Waller-Bridge współpracuje z Amazon Prime nad nowym programem na żywo Jeździec grobowca Serie.

the Jeździec grobowca Seria była martwa w wodzie od lipca ubiegłego roku, kiedy MGM straciło prawa filmowe do klasycznej gry wideo po tym, jak nie udało się zapalić zielonego światła na kontynuację ponownego uruchomienia z 2018 roku, w której Alicia Vikander wcieliła się w kultową bohaterkę, Larę Croft. Wcześniej Angelina Jolie grała Larę w dwóch filmach wydanych przez Paramount na początku 2000 roku, z których żaden nie odniósł sukcesu wśród krytyków. Hayley Atwell zagra Larę w nadchodzącej serii Jeździec grobowca Serial anime Netflixa.

W tej chwili nie jest jasne, czy Waller-Bridge zamierza zagrać samą Larę w tym nowym projekcie. Niezależnie od tego, napisze i wyprodukuje serial w ramach swojej ogólnej umowy z Amazon Studios, która również została dzisiaj odnowiona. Były współtwórca Amazon Comedy & Drama Ryan Andolina i była szefowa ds. pakietów Amanda Greenblatt będą również produkować serial za pośrednictwem swojej nowo uruchomionej firmy produkcyjnej.

Waller-Bridge jest najbardziej znany jako twórca, scenarzysta i gwiazda serialu BBC Pchli worekktóry zdobył jej trzy nagrody Emmy w 2019 roku. Zagrała także w limitowanym serialu na Channel 4 rozbił się Pełnił funkcję głównego scenarzysty pierwszego sezonu Ewa została zabita. Niedawno Waller-Bridge dopracował scenariusz Nie ma czasu na śmierćOstatni film Daniela Craiga jako Jamesa Bonda. po, po zapytał los W kinach pojawi się na ekranie w nowym filmie Johna Krasinskiego, jeśli.

Czy jesteś podekscytowany tym, co zaplanował Waller-Bridge Jeździec grobowca? Czy widzisz ją grającą Larę Croft w akcji na żywo? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej!

READ  Stephen Fry opowiada o swojej roli ocalałego z Holokaustu w filmie Leny Dunham „Skarb”.

Propozycje do przeczytania: Tomb Raider Library Edition, tom 1

Jesteśmy również uczestnikiem Programu Partnerskiego Amazon Services LLC. Ten partnerski program reklamowy umożliwia również zarabianie na opłatach poprzez linkowanie do Amazon.com i witryn stowarzyszonych.

także.