Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Otwieranie serc i portfeli na całym świecie – polska agencja wśród najlepszych

Marketing się skończył. Postawmy sobie za cel luksus”

– Joanna Staniszewska, Prezes Zarządu

GDAńSK, 698999005, Polska, 4 lipca 2022 /EINPresswire.com/ – Otwórz serca i portfele na całym świecie – polska agencja wśród najlepszych

Wyróżnieni Ad World Masters będą mieli tytuł wiodącej agencji reklamowej w Polsce. DesignRush docenił gdańską firmę, umieszczając ją na liście najlepszych agencji reklamowych. Dzięki temu będziesz cieszył się wysoką pozycją wśród liderów branży na rynku krajowym i zagranicznym.

Ostatnie sześć miesięcy to okres sukcesów, z którego będziesz się cieszyć. Według DesignRush w czerwcu agencja zajęła trzecie miejsce w kategorii Najlepsze agencje reklamowe, które dostarczają kreatywne rozwiązania reklamowe klientom wszystkich rozmiarów i z każdej branży, oraz piąte miejsce w kategorii Najlepsze agencje marketingu cyfrowego, które mogą pomóc klientom w wyznaczaniu celów biznesowych, ustalaniu możliwych do śledzenia wskaźników oraz realistyczny harmonogram. Portal zauważył również projektowanie stron internetowych WordPress, co dało mu drugie miejsce w rankingu najlepszych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych WordPress za miesiąc styczeń. Na podstawie oceny agencji, która ocenia potencjalną wartość agencji, Ad World Masters of the Year wyróżnił firmę, dając jej pierwsze miejsce wśród najlepszych agencji reklamowych w Polsce w 2021 roku.

Komentując plany firmy, Joanna Stanisewska, prezes You Will Enjoy, powiedziała: „Wciąż aktualizujemy sposób świadczenia usług. Nasze usługi wkrótce będą dostępne w sklepie internetowym. usługi doradcze, które mają zostać zrealizowane.”

DesignRush: Duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu projektów marketingu cyfrowego, doświadczenie w zrozumieniu trendów, technologii i zachowań konsumenckich, a także silna wewnętrzna potrzeba budowania doskonałych i inteligentnych rozwiązań na długie lata to Twoje cechy charakterystyczne. Ciesz się zespołem. Agencja w szczególności wspiera projekty transformacji środowiskowej i cyfrowej oraz buduje szeroko rozumiany dobrobyt.

DesignRush i Ad WorldMasters to międzynarodowe platformy branżowe, które publikują rankingi najlepszych agencji i firm na świecie w oparciu o algorytmy scoringowe i opinie klientów.

READ  Poland Demographic and Economic Study 2021: Świętując Mistrzostwa Unii Europejskiej na rzecz Wzrostu w 2019 r., Polska doświadczyła poważnych spadków gospodarczych w 2020 r.

Magdalena Christofi
Sp. ogród zoologiczny
+48 698999005
Napisz do nas tutaj
Odwiedź nas w mediach społecznościowych:
Facebook
LinkedIn
w przeciwnym razie