Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W tym roku spodziewany jest dobry sezon na arbuzy

W tym roku spodziewany jest dobry sezon na arbuzy

Bella Martonvi z Krajowej Izby Rolniczej (NAK) powiedziała w piątek, że w tym roku na Węgrzech spodziewany jest „bardzo pozytywny” sezon arbuzowy, wynika z raportu MTI Newswire.

Powiedział, że chociaż arbuzy uprawia się na 3000 hektarów, czyli o 15% mniej niż w zeszłym roku, plony ustabilizowały się dzięki aktualizacjom technologicznym i nawadnianiu. Dodał, że rolnicy spodziewają się zebrać 130 000 do 140 000 ton arbuzów i 12 000 do 15 000 ton arbuzów.

Martonvi powiedział, że popyt na węgierskie arbuzy wzrósł na rynku czeskim, niemieckim, polskim i bałtyckim. Powiedział, że węgierscy eksporterzy mogą odzyskać utracone rynki, ponieważ wysokie koszty transportu sprawiają, że nie ma sensu przewozić arbuzów włoskich, hiszpańskich i greckich na duże odległości, zauważając, że produkcja arbuzów spadła w tych krajach o 20% i z tego powodu brakuje jej na Ukrainie. wojna.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkowanie dziennikarstwa godne tego miana to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który umożliwiłby im dalsze osiąganie sukcesów bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Raport z projektu Zakładu Produkcji Lakierów Do Paznokci 2023: Wymagania dotyczące surowców, Koszt instalacji, Proces produkcyjny