Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Otwarta publiczna beta MultiVersus rusza 26 lipca, oto jak pobrać

Otwarta publiczna beta MultiVersus rusza 26 lipca, oto jak pobrać

Już prawie czas, aby Kudłaty wszedł na ring z takimi postaciami jak Batman i Superman. MultiVersus, bijatyka z grupą postaci charakterystycznych dla Warner Bros. , rozpoczyna swoją publiczną otwartą wersję beta we wtorek, otwierając ją dla ogółu społeczeństwa, aby zanurzyć palce w grze walki z obcymi.

MultiVersus Jest to darmowy tytuł firmy Warner Bros. Gry i deweloperzy Player First Games. Rozpoczęła się gra Wczesny dostęp teraz I stara się odróżnić od innych popularnych serii bijatyk, takich jak Super Smash Bros. , oferując zespołowy format 2v2. Gra zunifikuje również wiele platform z pełną kompatybilnością cross-play i cross-advance dla różnych konsol.

Jak mogę się zarejestrować MultiVersus otwarta beta?

The MultiVersus Otwarta beta ma rozpocząć się 26 lipca w południe EST. MultiVersus Wykorzystuje model free to play. W związku z tym otwarte pobieranie beta będzie bezpłatne z opcjonalnymi zakupami w grze. Będzie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X. Deweloperzy potwierdzili Otwarta beta będzie oferować wsparcie dla cross-play i postęp na wszystkich platformach.

Co zawiera MultiVersus otwarta beta?

Otwarta beta rozpocznie się z drużynową kooperacją 2 na 2, meczami 1 na 1, meczami dla 4 graczy każdy na każdego, meczami lokalnymi dla 1-4 graczy, meczami AI vs. Jeśli chodzi o wojowników, oto pełna lista postaci, które mogą z nimi iść:

  • Batman, Superman, Wonder Woman, Harley Quinn (DC)
  • Kudłaty i Velma (Scooby-Doo)
  • Królik Bugs i Diabeł Tasmański aka Taz (Zwariowane Melodie)
  • Arya Stark (Gra o tron)
  • Jake pies i sztuka człowiekaCzas przygody)
  • Steven Universe i granat (Steven Wszechświat)
  • Tom i Jerry (Tom i Jerry)
  • żelazny olbrzym (żelazny jianR)
  • Reindog, nowe stworzenie stworzone do tej gry

Harley Quinn, Kudłaty, Jake the Dog i Taz są obecnie dostępni w ramach rotacji zapowiedzi wczesnego dostępu. Jednak po rozpoczęciu otwartej bety Superman, Finn the Human, Garnet i Reindog zostaną natychmiast odblokowane w ramach zaktualizowanego spinu. Pozostałe postacie bez podglądu będą mogły zostać odblokowane poprzez rozgrywkę.

READ  Współzałożyciel firmy Rare, Tim Stamper, udostępnił nowe zrzuty ekranu z anulowanej gry N64 RPG Dream

Jak długo potrwa beta?

Twórcy nie mają obecnie daty zakończenia otwartej bety, ale zespół obiecał, że w nadchodzących miesiącach będą nadal aktualizować grę o nowe postacie, mapy i zawartość sezonową. Podczas San Diego Comic-Con twórcy Ogłosił, że LeBron James Z Kosmiczny Jam: Nowe Dziedzictwo Rick Sanchez i Morty Smith z Rick i Morty Dołączy do listy bojowników.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat otwartego okresu próbnego, możesz sprawdzić Player First Najczęściej zadawane pytania na ten temat.