Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Otwarcie nowej polskiej restauracji w Lawrence, New Jersey

Wkrótce w Lawrence Mall otworzy się nowa restauracja.

Na dużym szyldzie na frontowym oknie, która miała być indyjską restauracją Mehek, mówi się, że będzie to Maximus Polish Cuisine Empire… restauracja i sala bankietowa. Znajdzie się obok nowych Starbucks, Aspen Dental, National Parks & Spa, City Electric Supply.

To wszystko, co naprawdę wiem. Właśnie zobaczyłem znak, kiedy jechałem. Wyszukiwarka Google nie ujawniła wiele. Kliknij Tutaj Aby dowiedzieć się, co odkryłem. Wydaje się, że budynek nie jest jeszcze w toku. Mam nadzieję, że nie potrwa to długo, zanim się otworzy.

Lawrence Mall przeszło gruntowny remont i wita nowych najemców. Wspaniale jest znów zobaczyć tętniące życiem centrum handlowe. Dołącz do Lidl Center, Auto Zone, Five Below, Dollar Tree, Plato’s Closet, Beried Axe Hatchet, Heavenly Hounds Dog Training, Café Du Pain Bakery i nie tylko. Island Sports Bar & Grill działa od kilku miesięcy, ale już został zamknięty na stałe.

Polska restauracja to dobry wybór dla miasta Lawrence, które ma dużą polską populację. Jestem trochę Polką, podobnie jak mój mąż, więc nie mogę się doczekać, aby to wypróbować.

Strona społeczności Lawrence Township na Facebooku była pełna szumu o przyszłym dodaniu miasta. Wszyscy wydawali się naprawdę podekscytowani tym, że dostaną w mieście coś zupełnie nowego.

Masz ulubioną polską potrawę? pierogi? Haluszki?

Jak tylko znajdę więcej informacji, przekażę je dalej.

Spójrz: rzeczy z roku, w którym się urodziłeś, już nie istnieją

Popularne (a czasem głupie) gry, technologie i elektronika były uzurpowane od czasu ich wielkiego wejścia, albo przez postęp technologiczny, albo przez przełomy w zdrowym rozsądku. Zobacz ile rzeczy jest na tej liście Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa – i te, które tu były i odeszły tak szybko, że zupełnie za nimi tęskniłeś.

Spójrz: najsłynniejsza aktorka urodziła się w tym samym roku, w którym się urodziłeś

Wiele aktorek z tej historii wyrobiło sobie sławę nie tylko dzięki obsadzie zespołu, ale także dzięki bezinteresownej, charytatywnej naturze, z którą wiele z nich zbliżyło się do sławy. W epoce odrzucania scenariuszy wbrew normom społecznym, wiele z tych aktorek używa swoich głosów i platform, by opowiadać się za tymi, o których nikt nie słyszał.

READ  Konto Molly Mashes ASMR TikTok wypełnione kolorowym błotem i szlamemو