Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ponowne uruchomienie Saints Row przełożone na sierpień 2022 r. z powodu „jakości i polerowania”; W treści nie ma większych zmian

Jak ogłoszono dziś rano, Deep Silver i Volition opóźnili wznowienie Saints Row. Dyrektor kreatywny Jim Bon Udostępnij następującą wiadomość swoim fanom, zauważając, że do poprawnej optymalizacji gry potrzeba więcej czasu. COVID był również cytowany jako wpływający na harmonogram studia.

Saints Row nie ukaże się w pierwotnie zapowiedzianej dacie 25 lutego 2022 r., zamiast tego pojawi się na całym świecie 23 sierpnia 2022 r.

Naszym priorytetem jest stworzenie najlepszego do tej pory Saints Row, a jeśli uruchomimy go w pierwotnym terminie, nie spełni standardów, które sobie wyznaczyliśmy, na które oczekujesz i na które zasługujesz. Zespół potrzebuje po prostu więcej czasu, aby zrealizować naszą uczciwą wizję; Wprowadzamy pewne poprawki i niewiele zmieni się w grze poza ogólną jakością i dopracowaniem.

Szczerze mówiąc, nie doceniliśmy wpływu COVID na nasz harmonogram, mimo że wszyscy bardzo szybko dostosowali się do pracy z domu i nadal byli niesamowicie produktywni. Jednak biorąc pod uwagę rozmiar i zakres nowej gry Saints Row, stało się jasne, że aby stworzyć najlepszą możliwą grę, musieliśmy dać naszemu zespołowi więcej czasu na doskonalenie swojego rzemiosła.

Jak wspomnieliśmy, kiedy ogłaszaliśmy Saints Row w sierpniu, będzie to największa i najlepsza gra Saints Row w historii, a aby osiągnąć nasz cel, poświęciliśmy sporo czasu na spełnienie naszych ambicji. Zapewniamy, że nie nastąpią żadne zmiany w historii, postaciach ani niczym, co z miłością wyobrażaliśmy sobie w ciągu ostatnich kilku lat i którymi już się z wami podzieliliśmy.

W ciągu ostatnich kilku lat wszystkie zakątki branży rozrywkowej zostały dotknięte/dotknięte w ten czy inny sposób. Jako gracze wiemy, jak to jest spóźnić się na coś, na co czekałeś; To frustrujące i rozczarowany. Ale wiemy też, że kiedy wreszcie będziemy mieć Saints Row w Twoich rękach, warto będzie czekać. Naszym absolutnym priorytetem jest naprawienie tego.

W śledzonym tweecieTwórcy potwierdzili, że mimo opóźnienia zawartość nie zmieni się zbytnio.

READ  Producenci wyrażają swoje zadowolenie z wydaniem OTT

Misje otwierające obejmowały ponowne uruchomienie Saints Row w 8-minutowej rozgrywce

Nie będzie żadnych większych zmian w treści; Opóźnienie ma dać nam więcej czasu na zapewnienie jak najwyższej jakości gry. Uwielbiamy nasze kreatywne wybory i jesteśmy ich pewni, więc się nie zmienią.

Co ważne, pozwoli to Saints Row wyrwać się z coraz bardziej napiętego lutowego harmonogramu wydań; Na przykład mecz miał się odbyć w tym samym dniu co Elden Ring.

Dla przypomnienia, w ramach Raport o zyskach za drugi kwartał 2021 r.Jednak firma macierzysta Embracer Group przełożyła również kolejny niezapowiedziany triathlon, który miał wystartować przed końcem marca 2022 roku.

Lars Wingfors, dyrektor generalny Lars Wingfors, potwierdził, że 25 gier Triple A ma zostać wydanych przed końcem marca 2026 r. Ponadto Embracer ma kontynuować szaleństwo przejęć z Wingefors, który spodziewa się podobnej liczby przejęć w tegorocznych 37 w ciągu następnego mniej więcej dwanaście miesięcy.