Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OnePlus 12 zaprezentowany z nową kolorystyką i ruchomym suwakiem powiadomień

OnePlus 12 zaprezentowany z nową kolorystyką i ruchomym suwakiem powiadomień

Przed debiutem w Chinach w przyszłym tygodniu OnePlus 12 został oficjalnie zaprezentowany z trzema nowymi opcjami kolorystycznymi, kamerą peryskopową i przeniesionym paskiem ostrzeżeń.

OnePlus 12 szybko staje się jednym z największych flagowych produktów marki od jakiegoś czasu, ale nie dowiesz się o tym, patrząc na projekt. Na oficjalnych zdjęciach i zwiastunach opublikowanych dzisiaj przez OnePlus zmiany w ogólnym wyglądzie telefonu są minimalne, a jego estetyka jest niezwykle podobna do OnePlus 11.

Wśród zmian na powierzchni znajdują się kolory, ponieważ OnePlus 12 będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, co potwierdza zwiastun i zdjęcia udostępnione przez wiele wycieków. W tym MysteryLupin. Model czarny, model biały, a także opcja zielona o wyjątkowej fakturze. Specjalna edycja nosi nazwę „Flowy Emerald” i jest inspirowana „nieokiełznanym pięknem natury, gdzie królują nieograniczone ścieżki i nieskończone możliwości” – mówi OnePlus.

Co więcej, w urządzeniu zastosowano także nowy aparat z zoomem peryskopowym, drugi w historii w urządzeniu OnePlus. Nowy obiektyw umożliwia jedynie 3-krotny zoom optyczny, podobnie jak OnePlus Open, który został wprowadzony na rynek w październiku. To mniej niż 5x-10x często spotykane w obiektywach peryskopowych używanych przez inne marki, takie jak Google, Apple i Samsung.

Tymczasem jedną z dużych zmian w wyglądzie zewnętrznym OnePlus 12 jest przeniesienie paska powiadomień na drugą stronę urządzenia. Suwak Alert, charakterystyczna funkcja urządzeń marki, został na krótko usunięty w OnePlus 10T w przypadku anten, ale dzięki najnowszym naciskom na lepszy sygnał OnePlus znalazł sposób na usunięcie tej funkcji.

W e-mailu OnePlus wyjaśnia, że ​​przesunięcie paska alertów w OnePlus 12 pozwala na użycie nowej wbudowanej anteny, która będzie działać lepiej, zwłaszcza gdy telefon będzie trzymany poziomo.

OnePlus mówi:

Zmiana położenia paska alertów stanowi wyzwanie w zakresie zapewnienia optymalnej siły sygnału antenowego po tej samej stronie telefonu. Aby rozwiązać ten problem, OnePlus wykorzystuje kompaktową technologię anten pełnopasmowych i pierwszą w branży technologię integracji anteny Alert Slider, aby maksymalnie zmniejszyć przestrzeń zajmowaną przez Alert Slider. W rezultacie osiągnięto równowagę między lepszą wydajnością sygnału anteny a obecnością paska alertów w OnePlus 12. Według danych z testów laboratoryjnych przeprowadzonych przez OnePlus, sygnał anteny do gier można poprawić o 3 dB, zmniejszając jednocześnie opóźnienie w grze o 15 %.

Uważamy, że ta zmiana może nie zostać dobrze przyjęta przez długoletnich użytkowników OnePlus, ponieważ psuje pamięć mięśniową związaną z używaniem suwaka. Tak czy inaczej, cieszymy się, że udało się go uratować.

READ  Twoje konto Gmail zmienia się, czy Ci się to podoba, czy nie

OnePlus 12 zadebiutuje w Chinach 5 grudnia, a na rynek światowy powinien trafić w styczniu. według EngadgetOficjalną datę globalnej premiery poznamy jednak 15 grudnia Ciało robotaOnePlus wraz ze znanym typerem OnePlus ujawnili dowody na to, że data premiery na rynkach światowych przypada na 24 stycznia.

Więcej o OnePlusie:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.