Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oferta na PS5 w Cyberponiedziałek: cena PlayStation 5 obniżona do niskiej ceny

Oferta na PS5 w Cyberponiedziałek: cena PlayStation 5 obniżona do niskiej ceny

Technicznie rzecz biorąc, wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku dobiegły końca i ustąpiły miejsca Cyberponiedziałkowi – ostatniej szansie na zaoszczędzenie na ofertach znanych marek i sprzedawców detalicznych, w tym Coggles, Cult Beauty, Lookfantastic, Amazon i Argos. Jeśli jednak interesuje Cię PS5, z przyjemnością dowiesz się, że Samsung obniżył cenę PlayStation 5 do 389,99 GBP od teraz do 30 listopada. To oszczędność 90 funtów w porównaniu z pierwotną ceną konsoli.

Podczas gdy my to monitorowaliśmy bardzo Wcześniej poszła o krok dalej, oferując konsolę nowej generacji Sony za jedyne 379 funtów, co stanowi najniższą cenę, za jaką kiedykolwiek sprzedano PlayStation 5 (379 funtów, bardzo.co.ukNiestety oferta ta jest już wyprzedana.

Jak zawsze, będziemy Cię informować, jeśli powróci najniższa w historii cena PlayStation 5, ale w międzyczasie przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie innych sprzedawców oferujących wciąż przyzwoite oszczędności w wysokości 90 funtów w Czarny piątek. Biorąc pod uwagę niesamowitą zniżkę, jeśli chcesz, zdobądź ją szybko.

Masz już PS5? Cóż, nie zostaniesz pominięty w zabawie w Czarny Piątek. PlayStation przecenia akcesoria, takie jak kontroler DualSense (było 59,99 GBP, teraz 38,99 GBP, bardzo.co.uk), zestaw słuchawkowy Pulse 3D (było 89,99 GBP, teraz 69,99 GBP, bardzo.co.uk) i więcej.

Obserwuj na żywo: Najlepsze i najnowsze oferty Cyberponiedziałku

Konsola PS5 w wersji dyskowej: kosztowała 479 funtów, teraz 389 funtów, Currys.co.uk

(Sony)

Oficjalna wyprzedaż PlayStation w Czarny piątek obniża PS5 z 479 GBP do 389 GBP od teraz do 30 listopada. Znaleźliśmy ofertę dostępną w Argos (wśród innych sprzedawców detalicznych).

Niezależny’Podczas przeglądu najlepszych konsol do gier zespół techniczny był pod wrażeniem wydajności PlayStation 5. „Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz w PS5, jest to, jak gry leżą w dłoniach dzięki dotykowemu sprzężeniu zwrotnemu kontrolera Dualsense i adaptacyjnym wyzwalaczom” – chwalono w recenzji. „Poza możliwościami graficznymi jest to najbardziej zmysłowa innowacja, jaką pokazały nam gry na konsolach nowej generacji” – dodała. the PlayStation 5 Posiada imponującą bibliotekę gier i oszałamiającą grafikę, co czyni ją „konsolą nie do przebicia, jeśli chodzi o sprzęt”.

READ  New Star GP przypomina trójwymiarowy powrót do gier F1 z lat 90

Podobną zniżkę na PS5 znajdziesz w innych sklepach internetowych. Zaoszczędzimy Ci kilka kliknięć – oto najlepsze miejsca, w których możesz już dziś kupić PlayStation 5.

Kup Teraz

Kody kuponów

Aby uzyskać najnowsze zniżki na laptopy do gier i inne oferty technologiczne, skorzystaj z poniższych łączy:

Nie jesteś pewien, czy to jest dla Ciebie? Sprawdź najlepsze Oferty na gry w Czarny Piątek