Tech

OnePlus 10 Pro może nie mieć peryskopowego aparatu z zoomem

tl; DR

  • Nowy przeciek wskazuje, że OnePlus 10 Pro nie będzie miał aparatu peryskopowego.
  • Oznacza to, że teoretycznie nie należy oczekiwać świetnej jakości zoomu z dużej odległości.

ten OnePlus 10 Pro Wygląda na to, że wyciekł na początku tego miesiąca dzięki uprzejmości Steve’a Hemmerstoffera, pokazującego telefon z ciekawym wybrzuszeniem kamery (pokazany powyżej). Na obudowie widać trzy aparaty i wygląda na to, że mamy więcej przecieków dotyczących jednej z tych strzelanek.

Typer Weibo ma cyfrową stację do czatowania przejęte Że OnePlus 10 Pro jest wyposażony w „normalny” teleobiektyw. Dodali, że może to mieć 3,3-krotny zoom optyczny i 30-krotny zoom cyfrowy.

Współczynnik zoomu optycznego 3,3X nie oznacza automatycznie, że telefon będzie miał możliwości zoomu średniego zasięgu i dalekiego zasięgu. Na przykład plik Huawei P50 Pro Wykorzystuje aparat 64MP 3.5X, który wydaje się zapewniać świetne zdjęcia 10x. Jednak przeciek w komentarzach twierdzi, że OnePlus 10 Pro nie będzie miał teleobiektywu HD – to nie jest dobry znak.

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy flagowy telefon OnePlus Pro pominął aparat peryskopowy, ponieważ model 2022 pójdzie w jego ślady. OnePlus 9 Pro A w zeszłym roku OnePlus 8 Pro. Tak więc ci, którzy mają nadzieję na urządzenie OnePlus z doskonałym zoomem dalekiego zasięgu (lub dwoma kamerami z zoomem), mogą nie chcieć wstrzymywać oddechu.

Nie ma jeszcze słowa o innych aparatach, ale zgadujemy, że OnePlus 10 Pro zaoferuje ultraszerokie i ultraszerokie aparaty główne, jeśli naprawdę pójdzie w ślady poprzednich modeli. Firma bez wątpienia będzie nadal trzymać się marki Hasselblad nowej sieci, a partnerstwo wystartuje dopiero w tym roku.

Interesują Cię aparaty Periscope na flagowych telefonach premium? Daj nam znać w poniższej ankiecie.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment