Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

On je.  On ogląda.  Do.  – Chicago Jazz Festival, Scoflo Review

On je. On ogląda. Do. – Chicago Jazz Festival, Scoflo Review

Jest czwartek, Chicago.

Z pewnością lubimy ulotne chwile lata w mieście – z wyjątkiem dni, w których temperatura przekracza 30 stopni. Niezależnie od tego, czy w Waszym programie długiego weekendu są wycieczki kulinarne, rodzinne, czy zwykły relaks, mamy kilka wskazówek, jak najlepiej je wykorzystać.

Jeśli w ten weekend nakarmiłeś tłumy i zastanawiasz się, gdzie kupić najlepszą polską kiełbasę, krytyk Tribune, Nick Kindlesberger, pomoże Ci. Jeśli planujesz kolejny wieczór, mamy również recenzję baru koktajlowego Logan Square z nowym szefem kuchni, który może wstrząsnąć.

Jeśli chodzi o rozrywkę, jesienne przewodniki telewizyjne i filmowe naszych krytyków przygotują Cię na przytulne wieczory, a nasza zapowiedź rozpoczynającego się dzisiaj Chicago Jazz Festival dostarczy Ci wszystkich szczegółów na temat tradycji weekendowego Święta Pracy.

Życzymy miłego weekendu i do zobaczenia za tydzień.

— Lauren Azoo, zastępca redaktora

Zdaniem krytykki „Tribune”, Louisy Chu, koreańsko-amerykański szef kuchni Fred Chung przygotowuje w Scoflaw jedne z najlepszych dań z Chicago. Przeczytaj tutaj jej zdumienie na Logan Square.

Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od lewego górnego rogu: Nicola Walker w środku "Anika," Lakeitha Stanfielda w "zastępować," Józef Sikora "Książka Czwarta Moc: Moc" Daniel Sinclair i Ashley Murray w "Druga czarna dziewczyna."

Bez wątpienia letni strajk scenarzystów będzie miał wpływ na ofertę telewizyjną tej sieci tej jesieni, ale to nie znaczy, że na antenie nie pojawi się nic nowego. Oto niektóre występy krytykki Tribune, Niny Metz, z pierwszych tygodni jesiennego sezonu telewizyjnego.

Gerardo Avila przepuszcza kiełbaski przez maszynę, aby je pokroić w dziale pakowania firmy Real Sausage Co.  W Bridgeport 10 sierpnia 2023. Ta polska kiełbasa z Maxwell Street jedzie do Portillo's.

Krytyk „Tribune”, Nick Kindlesberger, bada, jak powstaje kiełbasa – klasyczna polska kiełbasa chicagowska Maxwella. Przeczytaj tutaj, aby dowiedzieć się, jakie są jego najpopularniejsze dania, w sam raz na następną potrawę.

Lily Gladstone wyszła, a Leonardo DiCaprio w środku "Zabójcy Księżycowego Kwiatu.

Trwający strajk scenarzystów przesunął co najmniej jedną datę premiery na koniec 2023 roku i nie wiadomo, czy studia wydadzą w przyszłości więcej tytułów. Krytyk magazynu Tribune, Michael Phillips, przygotował tutaj listę 10 filmów, które mają ukazać się jesienią tego roku.

Saksofonista Chico Freeman występuje w Jazz Showcase w Chicago, 24 maja 2018 r.

Nic nie brzmi tak dobrze w jesienną pogodę jak delikatny jazz. Powraca nasz ulubiony weekend z okazji Święta Pracy, a pełny harmonogram można sprawdzić tutaj.

Magik z Chicago, Dennis Watkins, transmituje swój program "Magiczny salon" Na dole do restauracji Petrino.

Spektakl „The Magic Parlor”, wystawiany od 15 lat w Palmer House, zostanie przeniesiony do Petirino. Krytyk Tribune, Chris Jones, ma więcej na temat tego hitowego programu tutaj.

Alice Cooper występuje w Charlotte Metro Credit Union Amphitheatre 7 października 2021 r. w Charlotte w Północnej Karolinie.

Alice Cooper właśnie wydał swój 22. solowy album „Road”, a 1 września wystąpi w Tinley Park. Chociaż Cooper powiedział reporterowi Tribune, Chrisowi Borelliemu, że szokowanie opinii publicznej jest teraz trudniejsze niż kiedykolwiek, tutaj wymienia 10 rzeczy, które mogą Cię zaskoczyć w Cooperze.

Pomnik przywódców Konfederacji Jeffersona Davisa, Roberta E. Lee i Stonewalla Jacksona w Stone Mountain Park w Gruzji, 24 maja 2021 r.

Obchodząca w tym tygodniu 60. rocznica przemówienia dr Martina Luthera Kinga Jr. „Mam marzenie” stała się okazją do refleksji dla pochodzącej z Stone Mountain w Gruzji Nyki M. Okuny. Przeczytaj tutaj jej wskazówki dotyczące zwiedzania najczęściej odwiedzanej atrakcji turystycznej w Gruzji i jej skomplikowanej przeszłości.

READ  Eurowizja: Islandczyk Daci Freire, aby obejrzeć konkurs piosenki w hotelu