Okładka Indian Sports News, 17 grudnia

Tenis ziemny

Mistrzostwa ITF mężczyzn w tenisie 15 000 $: Sasikumar Mukund jest finalistą

Rozstawiony z czołówką Sasikumar Mukund pokonał Senegalu Sednę André 6:4, 6:1 w półfinale turnieju tenisowego mężczyzn z wpisowym 15 000 $ w Sharm El Sheikh w Egipcie.

W finale Mukund zmierzy się z nierozstawionym Polakiem Martinem Pawłowskim.

– Kamesh Srinivasan

Mistrzostwa ITF kobiet 25 000 $: Ankita Raina przegrywa z Anastasią Kulikovą w półfinale

Mistrzynie gry podwójnej, Prarthana Thumbar i Ankita Raina, występują na sobotnich mistrzostwach ITF kobiet w tenisie z wpisowym 25 000 $ w Solapur. | Źródło obrazu: prywatna aranżacja

Rozstawiona w czołówce Ankita Raina pozwoliła trzeciemu rozstawionemu Anastasii Kulikovej z Finlandii wymknąć się z mocnej pozycji i przegrała 5-7, 7-5, 6-3 w półfinale mistrzostw ITF 25 000 $ Balaji Amiens w tenisie kobiet w District Sports Complex. w sobotę.

Po odbiciu od 1:4 i wygraniu pierwszego seta 7:5, Ankita siedziała za kierownicą, serwując 40:30 przy stanie 5:2 w drugim secie. Jednak nie udało jej się wykorzystać punktu meczowego i zgubiła drogę, wygrywając trzy z kolejnych 14 meczów.

Kulikova, która zaserwowała dziewięć asów w walce, zamieniła osiem break pointów na siódemkę Ankity i zakwalifikowała się w dwie godziny i 26 minut.

W finale Kulikova zagra z Indonezyjką Priską Nugroho, która również podniosła się po przegranej w pierwszym secie, pokonując Darię Kudashovą.

Pocieszeniem dla Ankity było zdobycie tytułu w grze podwójnej z Prathaną Thumbar, pokonując Priscę i Ekaterinę Yashinę 6:1, 6:2.

Dla 29-letniej Ankity był to piąty tytuł debla w tym sezonie i 25. tytuł w jej karierze. Zdobyła także 11 profesjonalnych tytułów w grze pojedynczej. Dla Prathany był to trzeci tytuł w grze podwójnej w tym sezonie i 24. w karierze.

Wyniki:

Gra pojedyncza (półfinał): Anastasia Kulikova (Fin) vs. Anita Raina 5-7, 7-5, 6-3; Prisca Nugroho (INA) pokonała Darię Kodashovą 1:6, 6:4, 7:5.

Gra podwójna (finał): Ankita Raina i Prarthana Thumbar pokonały Priscę Nugroho i Ekaterinę Yashinę 6:1, 6:2.

piłka nożna

I-liga: Aizawl FC pokonał Kenkre FC 4:0

Lalchanhama Saylu strzelił dwie bramki, a drużyna Aizawl pokonała Kinkri FC 4:0 w meczu League One na stadionie Rajiv Gandhi w Aizawl w sobotę.

Po tym, jak Sailo strzelił dwa gole (14, 25) w pierwszej połowie, rezerwowi David Lalansanga (47) i Jeremy Laldenboya (68) zdobyli gola w drugiej połowie, który przypieczętował porażkę.

Po trzecim zwycięstwie u siebie FC Aizawl awansował na szóste miejsce w tabeli z 12 punktami w ośmiu meczach. Kinker jest jedenasty z siedmioma punktami.

– PTI

hokej

Beighton Cup: Indyjska marynarka wojenna ustawia ostateczną rozgrywkę z Punjab National Bank

Indyjska marynarka wojenna pokonała Indian Oil Corporation w rzutach karnych, aby zorganizować starcie o tytuł z Punjab National Bank (PNB) w 124. turnieju hokejowym Beighton Cup na stadionie SAI pokrytym astroturfą w sobotę.

Zarówno Navy, jak i Indian Oil zostały wykluczone 1: 1 po okresie regulaminowym, doprowadzając mecz półfinałowy do tie-breaka. Obie drużyny zremisowały 3-3 w regularnych meczach, zanim Navy pokonała „nagłą śmierć”, aby zapewnić sobie zwycięstwo 4-3.

W drugim półfinale PNB pokonało Canara Bank 2:0.

wynik: Indian Navy 1 (Sushil Dhanwar 17) kontra Indian Oil 1 (Raman 39), rzuty karne: Indian Navy 4 (Prashant, Kuldip, Ashis, Kuldip) BT Indian Oil 3 (Sumit Kumar, Talwinder Singh, Vikramjeet Singh); PNB 2 (Vishal Antil 27, Gursimran Singh 52) Canara Bank wygrał 0.

– YB Sarangi

lekkoatletyka

TSK 25K RUN: mistrz maratonu Commonwealth Games Victor Kipangat, zwycięzca 2019 Leonard Barsoton wezmą udział

Podczas gdy największe światowe gwiazdy chcą ustanawiać światowe rekordy, indyjscy biegacze z pewnością wykażą się dobrymi wynikami w wyścigu Tata Steel Kolkata 25K, który powraca do miasta po dwuletniej przerwie spowodowanej Covid.

Mistrz maratonu Igrzysk Wspólnoty Narodów Victor Kipangat i zwycięzca z 2019 roku Leonard Barsoton będą jednymi z czołowych międzynarodowych biegaczy w niedzielnym wyścigu.

Była mistrzyni Maratonu Berlińskiego Ashti Bekere i rekordzistka Ugandy w półmaratonie Merceline znajdą się wśród znaczących kobiet występujących w konkursie.

Broniący tytułu Srinu Pogatha i zajmujący trzecie miejsce Sanjivani Jadhav na półmaratonie w Delhi staną na czele mocnego składu indyjskiej elity zarówno w kategorii mężczyzn, jak i kobiet.

Chociaż wydarzenie o wartości 100 000 $ nie było w stanie obsłużyć słynnej tenisistki Mary Pierce po ogłoszeniu reklamy, zachęciło go ponad 15 000 wpisów, które otrzymał po powrocie.

READ  Amerykanin Tommy Paul zdenerwował drugiego rozstawionego Carlosa Alcaraz na National Bank Open