Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogłoszono datę premiery Cyberpunk: Edgerunners

Ogłoszono datę premiery Cyberpunk: Edgerunners

Polskie studio gier wideo ogłosiło we wtorek, że seria filmów Cyberpunk: Edgerunners, pierwsza animowana seria CD PROJEKT RED, będzie miała premierę na Netflix 13 września 2022 roku.

Stworzony we współpracy z popularnym japońskim studiem animacji Studio Trigger, wszystkie dziesięć odcinków Cyberpunk: Edgerunners zostanie pokazanych w tym samym czasie.

Reklamę dopełnił dwuminutowy zwiastun NSFW z całą krwawą, wysokooktanową zabawą, jakiej dorośli widzowie mogą spodziewać się po pokazie.

Oprócz promocji, CD PROJEKT RED wydało również nowy plakat z jedną z głównych bohaterek serialu – „Cool” Lucy, o której mówi się, że jest cudowną internetówką i ważną członkinią ekipy najemników z Maine.

Cyberpunk: Edgerunners Lucy Plakat

Cyberpunk: Edgerunners Plakat Lucy / Zdjęcie dzięki uprzejmości CD PROJEKT RED

Pomimo swoich bardzo pożądanych umiejętności technicznych, nie chce niczego więcej, jak tylko uciec z Miasta Nocy i jego niebezpiecznej przeszłości.

czerwony projekt cd

Cyberpunk: Edgerunners ma być samodzielną historią, która podąża śladami Davida Martineza, dzieciaka ulicy, który próbuje przetrwać w mieście przyszłości, mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała.

Opowieść, która powinna brzmieć znajomo dla tych, którzy grali w Cyberpunk 2077, Martinez jest kimś, kto po osobistej tragedii wydaje się starać przejąć kontrolę nad własnym przeznaczeniem, stając się przestępcą – wyjętym spod prawa najemnikiem znanym również jako cyberpunk.

Oprócz stworzenia stworzonego przez CD PROJEKT RED, w serialu bierze udział wielu znanych twórców, takich jak reżyser Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare), projektant postaci Yoh Yoshinari (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal) oraz scenarzyści Masahiko Otsuka (Gwiezdne wojny: Wizje „The Elder”) i Yoshiki Usa (seria GRIDMAN UNIVERSE).

READ  Żonaty od pierwszego wejrzenia brytyjska gwiazda Paul dzieli się „z ciężkim sercem” oświadczeniem