Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprawa Jacqueline Fernandez o pranie brudnych pieniędzy: Sąd słyszy wezwanie polskiej aktorki do strzelania

Sprawa Jacqueline Fernandez o pranie brudnych pieniędzy: Sąd słyszy wezwanie polskiej aktorki do strzelania

Źródło obrazu: OBRAZ PLIKU Jacqueline Fernandez

Sprawa Jacqueline Fernandez dotycząca prania brudnych pieniędzy: Aktorka, która została uznana za oskarżoną przez Dyrekcję ds. Egzekwowania Prawa (ED) w sprawie o pranie brudnych pieniędzy o wartości 200 crore z udziałem rzekomego oszusta Sukesha Chandrashekhara, została poproszona o stawienie się przed Patiala House Court w związku z jej wnioskiem o pozwolenie na wyjazd za granicę . W środę (31 sierpnia) sąd wysłucha prośby Jacqueline o pozwolenie na wyjazd do Polski w celu nakręcenia filmu.

Według ANI: „Sprawa o pranie brudnych pieniędzy o 200 crore przeciwko uwięzionemu oszustowi Sukeshowi Chandrashekharowi i innym | Wszyscy oskarżeni, w tym Sukesh Chandrashekhar, stanęli przed sądem Patiala House w Delhi za pośrednictwem wideokonferencji. Sąd wysłucha argumentów na temat wiedzy w akcie oskarżenia na 14.00 dziś po południu.

Dziś sąd wysłucha także prośby aktorki Jacqueline Fernandez o zgodę sądu na wyjazd do Polski w celu nakręcenia filmu.

Nazwisko Jacqueline w sprawie o pranie brudnych pieniędzy

Jacqueline Fernandez została wymieniona jako pozwana w akcie oskarżenia złożonym przez Dyrekcję ds. Egzekwowania w wielorynkowej sprawie o pranie brudnych pieniędzy, powiązanej z domniemanym oszustem Sukeshem Chandrashekharem i in. Rozwój nastąpił 17 sierpnia.

Na początku tego roku Jacqueline była kilkakrotnie przesłuchiwana pod zarzutem udziału w sprawie, ostatnia rozprawa odbyła się w czerwcu. FIA niedawno wniosła w tej sprawie nowy (uzupełniający II) akt oskarżenia lub prokuraturę przed specjalnym sądem na podstawie ustawy o zapobieganiu praniu pieniędzy (PMLA) w Delhi, a według źródeł aktor został przedstawiony jako pozwany. .

Podczas śledztwa ED stwierdził, że Sukesh Chandrasekhar przekazał Jacqueline Fernandez różne prezenty o wartości 5,71 rupii rupii w ramach dochodów z przestępstw wynikających z działalności przestępczej, w tym wymuszenia. Oprócz tych prezentów Chandrasekhar podobno przekazał także „pieniądze w wysokości 1,72913 USD (około 1,3 crore rupii przy obecnym kursie wymiany) i 26 740 AUD (około 14 000 rupii) bliskim członkom rodziny aktorki. okazało się, że Sukesh „z góry dostarczył scenarzyście w imieniu Jacqueline kwotę gotówkową w wysokości 15 000 rupii, aby napisać scenariusz do jej projektu serialu internetowego”.

READ  Sandler ponownie rządzi NETFLIX, gdy DeNiro realizuje swój drugi z rzędu projekt telewizyjny

Jacqueline powiedziała ED, w swoim oświadczeniu zarejestrowanym w sierpniu i październiku zeszłego roku, że „otrzymała” prezenty, takie jak trzy markowe torby od Gucci, Chanel, dwie pary strojów gimnastycznych Gucci, parę butów Louis Vuitton i dwie pary diamentowe kolczyki. I bransoletka z różnokolorowych kamieni i dwie bransoletki Hermesa z Sokesh. Powiedziała dalej, że zwróciła Mini Coopera, którego otrzymała w podobny sposób.

Najnowsze wiadomości rozrywkowe