Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem serwisu Netflix

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem serwisu Netflix

Ciekawe gdzie jest transmisja Reakcje na sezon 1 Połączony? W takim razie nie idź dalej, ponieważ mamy wszystkie szczegóły transmisji. Polski serial kryminalny w reżyserii Leszka Dawida, którego premiera odbyła się 15 listopada 2023 roku, opowiada historię pijanego Marcina, którego życie staje się niezwykle skomplikowane i chaotyczne po odkryciu zaginięcia syna.

Oto, jak oglądać i przesyłać strumieniowo 1. sezon opinii w serwisach streamingowych, takich jak Netflix.

Czy 1. sezon Feedbacku można oglądać za pośrednictwem transmisji strumieniowej?

Tak, sezon 1 Feedback można oglądać w serwisie Netflix.

Pięcioodcinkowy pierwszy sezon opowiada historię Marcina Kani, mężczyzny z poważnymi problemami alkoholowymi, który pewnego dnia budzi się zdezorientowany i odkrywa, że ​​jego syn Piotr w tajemniczy sposób zniknął. Wkrótce zaczynają znikać kolejne osoby. Marcin i jego sojusznicy wyruszają na misję mającą na celu zbadanie miejsca pobytu syna i dochodzą do szokującego i niepokojącego wniosku.

W obsadzie znaleźli się między innymi Arkadiusz Jakubik, Jakub Sirenberg, Neel Kaczmarek, Ireneiusz Czup, Dariusz Majchrzak i Małgorzata Hajewska-Krzystowicz.

Obejrzyj transmisję 1. sezonu Feedback w serwisie Netflix

Sezon 1 „Opinie” można obejrzeć w serwisie Netflix. Dzięki obszernej bibliotece programów telewizyjnych, filmów i oryginalnych programów Netflix daje użytkownikom możliwość zmiany, uaktualnienia lub anulowania subskrypcji w dowolnym momencie.

Możesz obejrzeć serial w serwisie Netflix, wykonując następujące kroki:

  1. Odwiedzać netflix.com/signup
  2. Wybierz plan płatności spośród następujących:
    • 6,99 USD miesięcznie (standardowo z reklamami)
    • 15,49 USD miesięcznie (standardowo)
    • 22,99 USD miesięcznie (premia)
  3. Wpisz swój adres e-mail i hasło, aby utworzyć konto
  4. Wpisz wybraną metodę płatności

Najtańszy Netflix Standard z planem reklamowym oferuje wszystkie filmy i programy telewizyjne z wyjątkiem kilku. Jednak będzie wyświetlać reklamy przed lub w trakcie większości treści. Możesz oglądać w rozdzielczości Full HD na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.

Jego plan standardowy oferuje to samo, ale jest całkowicie wolny od reklam, a jednocześnie umożliwia użytkownikom pobieranie treści na dwa obsługiwane urządzenia z dodatkową opcją dodania dodatkowego członka, który nie mieszka w tym samym gospodarstwie domowym.

READ  Dlaczego Netflix 1899 może być oparty na prawdziwej historii?

Plan Premium oferuje to samo co powyżej, ale dla czterech obsługiwanych urządzeń jednocześnie, z treścią wyświetlaną w rozdzielczości Ultra HD. Użytkownicy mogą pobierać treści na maksymalnie sześć obsługiwanych urządzeń jednocześnie i mają możliwość dodania maksymalnie dwóch dodatkowych członków, którzy nie mieszkają w tym samym gospodarstwie domowym. Obsługuje także dźwięk przestrzenny Netflix.

Streszczenie 1. sezonu Feedbacku jest następujące:

„Gwiazda rocka, która ma problemy z pamięcią spowodowane alkoholizmem, wyrusza na szalone poszukiwania, aby odnaleźć zaginionego syna”.

Uwaga: powyższe usługi przesyłania strumieniowego mogą ulec zmianie. Podane informacje były prawidłowe w momencie pisania.

Reżyser Doug Liman zdecydował się zbojkotować premierę swojego nowego filmu Road House w proteście przeciwko decyzji Amazona o wypuszczeniu…

Nie jest tajemnicą, że Gwiezdne Wojny w obecnej formie pilnie potrzebują gruntownego liftingu. Najnowsze programy telewizyjne, takie jak…

Współzałożyciel Netflix, Ted Sarandos, ujawnił pozytywne wieści na temat Leo 2, ujawniając kontynuację filmu animowanego…

Film Christophera Nolana „Tenet” z 2020 roku powróci do kin, aby wesprzeć długo oczekiwaną kontynuację Dune: Part…