Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie kręcono i rozgrywał się akcja serialu Netflix?

Gdzie kręcono i rozgrywał się akcja serialu Netflix?

Obejrzyj Netflixa Detektyw Forrest Zapewniając oszałamiające wizualizacje zimna, widzowie zastanawiali się, gdzie kręcono serial i gdzie się rozgrywa. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kręceniu i lokalizacji serialu.

Gdzie kręcono film Netflix „Detektyw Forst”?

Detektyw Forrest został zastrzelony w Zakopanem w Polsce. Zdjęcia przeniosły się także do stolicy, Warszawy i innego miasta zwanego Nowym Targiem. Wykorzystano także niektóre części Słowacji.

Serial został nakręcony w plenerze, aby zapewnić jak najbardziej autentyczne obrazy z polskiego miasta Zakopane. Miasteczko leży u podnóża Tatr, gdzie detektyw Forrest próbuje odnaleźć brutalnego zabójcę. Miejscem zgłoszonej strzelaniny było Bąkowo Zohylina Wyżnio przy ul. Józefa Piłsudskiego 28A w Zakopanem. Innym popularnym obszarem Zakopanego są ulice Krupóki, które również zostały zauważone w programie.

Do Nowego Targu, miasta położonego u podnóża Gór Gorskich, dodano także sceny przedstawiające przyrodę i górskie krajobrazy. Ale duża część serialu była kręcona także w stolicy, Warszawie. Przyczyniło się to do estetyki chłodnego klimatu. Wreszcie dodano także trochę górskiego tła, przenosząc produkcję do kilku części Słowacji.

Gdzie rozgrywa się akcja Detektywa Forresta Sezon 1?

W pierwszym sezonie Detektywa Forresta tytułowy bohater prowadzi śledztwo w sprawie morderstw w okolicach Tatr, Zakopanego i kilku innych polskich miast i miasteczek.

Jeszcze zanim serial trafił na platformę Netflix, jeden z jego opisów potwierdzał, że cyniczny detektyw Wiktor Fürst będzie prowadził śledztwo w sprawie brutalnych morderstw w okolicach Tatr.

Ale poza tym spektakl ma siedzibę w Zakopanem i odbywa się w całej Polsce. Zabiera nawet widzów na małą wycieczkę na Słowację. Ponieważ film był kręcony w plenerze, widzowie mogli zobaczyć najwierniejszą wersję polskich miast, takich jak Zakopane, Warszawa i wiele innych.

Oficjalne streszczenie detektywa Forresta brzmi:

„Kiedy podejście do śledztwa niezależnego detektywa powoduje jego zawieszenie, łączy siły z dziennikarzem, aby rozwiązać serię brutalnych pozasądowych zabójstw”.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź, czy nadchodzi część 2 sezonu 1 detektywa Forsta. Dowiedz się także, czy Channing Tatum występuje w filmie The Maxx.

READ  Co gracze wiedzą tylko o Cyberpunk: Edgerunners firmy Netflix?