Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Octopath Traveler oficjalnie otrzymuje sequel

Octopath Traveler oficjalnie otrzymuje sequel

Octopath Traveler, gra RPG Square Enix z ośmioma bohaterami, z których każdy ma swoje odrębne, ale zbieżne historie, doczeka się kontynuacji. Nadejdzie znacznie wcześniej, niż się spodziewaliśmy, 24 lutego 2023 roku.

Aktualizacja: Japoński zwiastun Potwierdza, że ​​Octopath Traveler 2 nie będzie ekskluzywny dla Switcha i pojawi się w momencie premiery na Switchu, PC (przez Steam) i PS5/PS4.

Ogłoszony dzisiaj na Nintendo Direct, Octopath Traveler 2, ogłosił ośmiu nowych bohaterów, którzy będą podróżować po świecie Solistii – w tym kupcy, naukowcy, złodzieje i nie tylko.

Pierwszego Octopath Traveler 9.3 nagrodziliśmy w momencie premiery za jego „fajny styl i wspaniały styl w tradycyjnej walce turowej”, który „pchnął JRPG do przodu zamiast uhonorować najlepszych”. Chociaż początkowo był dostępny wyłącznie dla Switcha, od tego czasu znalazł dom na PC, Xbox i Stadia, a także wystawił mobilną ofertę na Champions of the Continent.

Technicznie wiedzieliśmy o ogłoszonej dzisiaj kontynuacji Octopath od 2019 roku, kiedy Square Enix ujawniło, że nowa gra konsolowa jest w produkcji, ale to pierwsza, jaką widzieliśmy od tego czasu.

Zobacz pełną listę wszystkiego, co ogłoszono na Nintendo Direct, aby uzyskać więcej informacji.

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

READ  W lutym do subskrypcji Xbox Game Pass dodana zostanie fantastyczna gra RPG akcji Tales of Arise