Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy Jork otwiera nowe „zielone” centrum poza Lincoln Center w celu promowania powrotu do zdrowia po pandemii – NBC New York

Otworzyła się nowa „zielona” przestrzeń zewnętrzna, w której rodziny mogą cieszyć się cieplejszą pogodą i występami na żywo w Nowym Jorku.

Aby przyspieszyć powrót do zdrowia po pandemii, Lincoln Center pokryło obszar wokół fontanny w Josie Robertson Plaza prawie 14 000 stóp kwadratowych sztucznej trawy nadającej się do recyklingu. Od poniedziałku „The GREEN” będzie otwarty dla publiczności, a teren przypominający park będzie gościł serię pokazów na żywo do września.

Przestrzeń zaprojektowana przez Mimi Lynn, absolwentkę New York University, jest jedną z 10 plenerowych przestrzeni do ćwiczeń i występów, które pojawiły się w pięciu dzielnicach, aby pomóc ożywić miasto dotknięte pandemią.

Lien mówi, że zmiana zimnej, twardej kostki brukowej na materiał przypominający trawę sprawia, że ​​przestrzeń jest bardziej atrakcyjna i każdy może usiąść w dowolnym miejscu.

Społeczność Broadwayu podniosła swego rodzaju kurtynę na środku Times Square po roku ciemności. Pat Patel donosi z NBC w Nowym Jorku.

„Chciałem stworzyć miejsce, w którym można by położyć się na trawiastym zboczu i poczytać książkę przez całe popołudnie. Wypij kawę i usiądź na słońcu. Zabierz swoje dzieci i baw się w trawie. Zjedz piknik ze współpracownikami, „- powiedział projektant w komunikacie prasowym.

Oprócz występów na żywo w całym regionie, New York Public Library of Performing Arts będzie mieć książki, które można wypożyczyć. W północno-wschodnim rogu znajduje się również mały bar z przekąskami.

GREEN będzie otwarty codziennie od 9 rano do północy, a protokoły bezpieczeństwa dotyczące COVID-19 pozostaną w mocy. Odwiedzającym zaleca się przestrzeganie aktualnych wytycznych dotyczących zdrowia publicznego, w tym zachowania dystansu fizycznego, noszenia masek i mycia rąk.

READ  Rodzina Stritchen dzieli się historią Emmy Smith z rakiem piersi