Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niesamowita oferta Argos M1 Max Mac Studio powraca

Niesamowita oferta Argos M1 Max Mac Studio powraca

Apple mogło zaktualizować Mac Studio za pomocą najlepszych procesorów M2, ale w oryginalnym i niesamowicie wydajnym M1 Max jest wiele wartości.

Argos przywrócił Świetna oferta na Apple Mac Studio 2022 z M1 Max, którą ostatni raz widzieliśmy w czerwcu. To za jedyne 1499 GBP, w porównaniu z pierwotną ceną 1999 GBP.

To 500 funtów mniej, co jest zasadniczo znacznie ulepszoną wersją komputera Mac mini. To świetna wiadomość dla osób, które po raz pierwszy przegapiły okazję.

500 GBP Mac Studio M1 Maks

Ten potężny komputer stacjonarny jest już dostępny w Argos za 1499 GBP. To 500 GBP oszczędności w porównaniu z modelem z 2022 r.

  • argos
  • To było 1999 funtów
  • Teraz 1499 GBP

Zobacz ofertę

Tylko dlatego, że dostępne są teraz nowsze modele M2, zdecydowanie nie powinieneś spać na tej ofercie Mac Studio M1 Max. Modele te zostały zaprojektowane tak, aby były przyszłościowe i służyły profesjonalnym użytkownikom przez wiele lat. Jesteśmy zaskoczeni, że wciąż jest wystarczająco dużo Argosów, aby ożywić tę umowę, więc to naprawdę może być Twoja ostatnia szansa na zdobycie zupełnie nowej jednostki, zanim wkroczymy na odnowione terytorium.

Jest wyposażony w 32 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci SSD w ultrakompaktowej obudowie. Czip M1 Max zawiera 10-rdzeniowy procesor, przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników, a także wiele świetnych opcji łączności. Jest czytnik kart SDXC, dwa porty USB-A i port Ethernet 10 GB do połączeń przewodowych. Otrzymasz do 6 portów Thunderbolt 4 i port HDMI do podłączenia wyświetlacza i akcesoriów. Jest też gniazdo słuchawkowe.

Sprawdziliśmy Mac Studio po przybyciu w zeszłym roku i wystawiliśmy mu czterogwiazdkową recenzję, nazywając go „świetnym komputerem Mac dla tych, którzy potrzebują dużo mocy”.

Podobała nam się szeroka gama portów, w tym wygodnie umieszczonych z przodu, a także mała, kompaktowa konstrukcja. Cichy bieg też nam się podobał!

READ  Recenzja Surface Pro 8: Najlepszy tablet firmy Microsoft z systemem Windows doczekał się poważnej aktualizacji | Usługa Microsoft

Nasz recenzent, redaktor Trusted Reviews, Max Parker, pisze: „Mac Studio to bardzo wydajna maszyna, szczególnie dla tych, którzy chcą więcej opcji GPU niż to, co oferuje Mac Mini. Ma też kilka ładniejszych elementów konstrukcyjnych niż Mac Mini, w tym wbudowaną kartę SD.” Porty z przodu i USB-C”.