Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niektórzy użytkownicy Sky TV muszą teraz zapłacić 5 GBP, aby pominąć reklamy – dotyczy to?

Niektórzy użytkownicy Sky TV muszą teraz zapłacić 5 GBP, aby pominąć reklamy – dotyczy to?

Niektórzy klienci Sky przekonają się, że muszą teraz uzyskać dostęp do swoich portfeli, jeśli chcą pominąć niekończące się reklamy. Firma zajmująca się telewizją satelitarną po raz pierwszy potwierdziła, że ​​ta kontrowersyjna zmiana nadchodzi pod koniec zeszłego roku, a aktualizacja ostatecznie trafiła do niektórych telewizorów dzisiaj, 29 listopada. Zasadniczo oznacza to, że do rachunków zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 5 GBP miesięcznie, gdy ludzie będą chcieli przeglądać sponsorowane wiadomości, które pojawiają się na kanałach takich jak ITV i Channel 4.

Oczywiście nie zadowoli to klientów dotkniętych wysokim rachunkiem, ale nie wszyscy będą dotknięci opłatą. Po pierwsze, jeśli masz w domu Sky Q, możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ nadal będziesz mógł pomijać reklamy bez obaw o dodatkowe opłaty, ponieważ aktualizacja nie dotyczy popularnego dekodera.

Każdy, kto niedawno kupił telewizor Sky’s Glass, jest również bezpieczny przed podwyżkami rachunków przez 18 miesięcy, ponieważ przez ten początkowy okres rzeczy są bezpłatne.

Jeśli jednak po dzisiejszym dniu kupiłeś nowy telefon Sky Glass lub urządzenie do transmisji strumieniowej, musisz dodać „Pakiet dodatków do pomijania reklam” do swojej subskrypcji, jeśli chcesz przeglądać te reklamy.

Ci, którzy nie stracą z oczu opłaty, będą musieli zobaczyć wszystkie sponsorowane treści podczas oglądania za pośrednictwem listy odtwarzania lub w aplikacjach typu catch-up, takich jak ITVX.

Należy zauważyć, że wszyscy klienci, z pakietem pomijania reklam lub bez niego, nadal będą mogli wstrzymywać podgląd na żywo i przewijać do przodu podczas przerw na reklamy, dopóki nie wrócą na żywo.

Wyjaśniając więcej na temat tej funkcji, Sky powiedział: „Dzięki dodaniu funkcji Skip Ad będziesz mógł przewijać reklamy do przodu podczas korzystania z Live Pause, Restart, Playlist lub Sky On Demand. Możesz także szybko przewijać reklamy z poziomu ITVX, STV Player i aplikacje All4 TV”.

READ  Ujawniono zwiastun Vira i Avatar Belial dla Granblue Fantasy Versus, które ukażą się 14 grudnia

„Dodanie Pomiń reklamę nie oznacza, że ​​nie zobaczysz żadnych reklam. Daje możliwość szybkiego przechodzenia do reklam za pomocą odpowiednich przycisków pilota oraz w menu ekranowym tego, co oglądasz. Dodanie Pomiń reklamę nie obejmuje uruchamiania innych aplikacji, takich jak YouTube czy Spotify”.

Nie tylko Sky pobiera od użytkowników opłaty za pomijanie reklam. All4 pobierają 3,99 GBP miesięcznie, a ITVX pobiera teraz 5,99 GBP, więc nie jest to ekskluzywny bonus dodany dla osób ze Sky.

Chociaż ta aktualizacja może nie zadowolić niektórych użytkowników Sky Glass i Sky Stream, jest kilka lepszych wiadomości.

Sky właśnie wydało dużą bezpłatną aktualizację dla tych urządzeń, która obejmuje ulepszenia funkcji list odtwarzania i łatwiejsze sposoby znajdowania ulubionych treści.

W przyszłym miesiącu dostępne będzie również spersonalizowane renderowanie treści dla każdego członka rodziny oraz lokalne przyciemnianie ekranu, które pomoże poprawić jakość obrazu.

Szczegółowe informacje na temat aktualizacji można znaleźć tutaj.