Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Niegrzeczny kierowca powstrzymał mnie przed zaparkowaniem samochodu – teraz to ja jestem winny temu, co stało się później”

„Niegrzeczny kierowca powstrzymał mnie przed zaparkowaniem samochodu – teraz to ja jestem winny temu, co stało się później”

Kierowca znalazł się w trudnej sytuacji po tym, jak próbował ominąć innego kierowcę, który powstrzymał go przed zaparkowaniem, parkując nielegalnie i prosząc innych o radę, co robić dalej.

Kierowca nie był pewien, co dalej(Getty Images/iStockphoto)

Jako kierowca jest mniej niedogodności niż pójście do samochodu tylko po to, by odkryć, że jesteś uwięziony. Jeśli nie wiesz, do kogo należy samochód, nie masz innego wyjścia, jak tylko czekać.

Pewien zmęczony kierowca nauczył się na własnej skórze, co musi zrobić, gdy znajdzie się w podobnej sytuacji. Publikowanie w Mumsnet, Użytkownik twierdzi, że został zablokowany na parkingu przez innego kierowcę, który zaparkował nielegalnie.

Jednak próbując wcisnąć się w przestrzeń, kierowca przypadkowo otarł się o uszkodzony samochód.

Powiedzieli: „To po prostu naprawdę. Twój samochód nie ma czujników, ktoś zaparkował nielegalnie na parkingu i blokuje cię, co bardzo utrudnia wydostanie się, i pomimo twoich najlepszych starań z dużą ilością suchego układu kierowniczego, ocierasz samochód, próbując wyjdź.”

Czy jestem nierozsądny Forum Zapytali: „Co w takim razie jest rozsądnego zrobić?”

Post spotkał się z mieszanymi odpowiedziami, a wielu wzywało kierowcę do porzucenia sprawy.

Ktoś powiedział: „Zdobądź to i zapłać za szkody”.

READ  Kolejny nauczyciel! Teleskop Kosmiczny Webba zakończył pierwsze zestrojenie wielu instrumentów