Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Newsweek zalicza obuwie KURU do najszybciej rozwijających się sklepów internetowych

Buty Murray – KURU zostały uznane w raporcie Newsweeka za najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. Lista została opublikowana w zeszłym tygodniu i została sklasyfikowana kuruobuwie.com Jako firma o „bardzo wysokim” wzroście w kategorii akcesoriów modowych – obuwie z takimi jak znane marki obuwnicze, w tym New Balance i Vans.

Założona w 2009 roku przez CEO Breta Rasmussena firma KURU Footwear jest w 100% firmą skierowaną bezpośrednio do konsumentów, której misją jest wyeliminowanie bólu stóp. Specjalnością KURU jest „Stylowe Obuwie Stóp”, które produkuje i sprzedaje buty ortopedyczne, które nie wyglądają na medyczne. Nasz opatentowany tajny sos KoroSOLE, która zapewnia doskonałe wsparcie łuku stopy i poprawia naturalną amortyzację pięty użytkownika.

Aby przygotować coroczny ranking, Newsweek współpracuje z globalną firmą statystyczną Statista, aby zidentyfikować ponad 1000 sklepów w 37 kategoriach, które są najszybciej rozwijającymi się sklepami internetowymi. Firmy sporządzające listy muszą przekroczyć milion rocznych wizyt na stronie internetowej w Stanach Zjednoczonych; 1 milion dolarów przychodów w Stanach Zjednoczonych; Odnotowuje co najmniej 50 procent odwiedzin i sprzedaży na rynku amerykańskim. KURU otrzymuje ocenę „bardzo wysokiego wzrostu” na podstawie całkowitej sprzedaży, ruchu i oceny jakości witryny.

Brett Rasmussen, dyrektor generalny KURU Footwear, mówi: „To wielki zaszczyt być wyróżnionym, wśród innych liderów w naszej branży, za światowej klasy doświadczenie klienta, jakie zapewnia nasz zespół. Przypisujemy nasz rozwój tworzeniu naprawdę wyjątkowego produktu, który ma pomógł milionom ludzi złagodzić ból stóp”. Dodatkowo, mówi: „Nasi KURU GURU wyróżniają się w zachwycaniu naszych klientów, podczas gdy nasz zespół e-commerce stale pracuje nad ulepszaniem naszego sklepu internetowego, aby proces zakupu był jak najbardziej płynny”.

O KURU .buty

KURU Footwear to firma obuwnicza skierowana bezpośrednio do konsumentów, której misją jest eliminacja bólu stóp. Od momentu powstania firmy w 2009 roku miliony osób doświadczyło wyjątkowego stylu, doskonałego wsparcia i komfortu, jakich nie można sobie wyobrazić w KURU. Dzięki nieustannemu naciskowi na innowacyjność i zobowiązaniu do nieskończonego komfortu, KURU kontynuuje określanie przyszłości tego, jak powinny wyglądać buty. po więcej informacji odwiedź www.kuruobuwie.pl.

READ  CHTF 2021 prezentuje wiodące rozwiązania high-tech

O Newsweeku

Newsweek to wiodący magazyn informacyjny i strona internetowa, która od ponad 80 lat dostarcza wysokiej jakości dziennikarstwo czytelnikom na całym świecie. Newsweek oferuje najnowsze wiadomości, dogłębną analizę i spostrzeżenia dotyczące zagadnień międzynarodowych, technologii, biznesu, kultury i polityki. Oprócz obecności w Internecie i na urządzeniach mobilnych, Newsweek publikuje cotygodniowe wydania w języku angielskim w Stanach Zjednoczonych, Europie/Bliskim Wschodzie/Afryce i Azji, a także wydania w języku japońskim, koreańskim, polskim, serbskim i hiszpańskim.

Newsweek odłączył się od IBT Media we wrześniu 2018 r. i jest w 50% własnością Dev Pragad, prezesa i dyrektora generalnego, oraz Jonathana Davisa, który nie pełni żadnej roli operacyjnej w Newsweeku.

O Statista

W ciągu zaledwie kilku lat Statista stała się wiodącym dostawcą danych rynkowych i konsumenckich. Ponad 1100 wizjonerów, ekspertów i profesjonalistów nieustannie odkrywa na nowo Statistę, tworząc w ten sposób nowe, udane produkty i modele biznesowe.