Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix wypuszcza ekscytujący zwiastun nadchodzącego sequela filmu 365 Days

Netflix wypuszcza ekscytujący zwiastun nadchodzącego sequela filmu 365 Days

Długo oczekiwana kontynuacja parnego Netflixa 365 dni W końcu dostaje datę premiery i zwiastun. 365 dni: to zostanie wznowione dzień po pierwszym filmie o klifie, który przez prawie dwa lata sprawiał, że fani zastanawiali się nad losem Laury. 365 dni: ten dzień Zwiastun przedstawia Laurę, graną przez Annę Marię Siclocę, i szefa sycylijskiej mafii Massimo, znanego również jako Michele Moroni, biorących ślub w otoczeniu żarliwych kochanków.

Zwiastun następnie przenosi się do Massimo, który wydaje się być nadopiekuńczy wobec Laury i zmaga się ze swoimi obowiązkami wobec rodziny i firmy, podczas gdy Laura poznaje nowicjusza Nacho (Simon Suzina), który wydaje się, że przykuł jej uwagę. Olga, najbardziej zaufana przyjaciółka Laury, powraca także w drugiej części porywającej trylogii polskiej pisarki Blanki Lipińskiej. Zwiastun pokazuje, jak Laura zwierza się Oldze, ukrywając przed Massimo „tajemniczy sekret”.

365 Days Part 1 podąża za Laurą zakochującą się w Massimo po tym, jak ją porwał, jednak sequel obiecuje zazdrość, zdradę i potencjalny trójkąt miłosny. Zwiastun pokazuje nowe zainteresowanie miłością Nacho, który odwozi Laurę na plażę, a Massimo nigdzie nie widać. 365 Days: This Day ma swoją premierę 27 kwietnia w serwisie Netflix.

Jednak pisarka Lipińska powiedziała, że ​​fani mogą spodziewać się, że tym razem zobaczą nową stronę Laury, ponieważ jest to jej „bez wątpienia” historia. „Ten odcinek idzie o wiele głębiej i mówi nam więcej o relacji między kochankami” – powiedziała Netflixowi. „Jest silniejszy w tym sequelu”. 365 Days eksplodowało na scenie dzięki wydaniu Netflix 2020, trafiając do pierwszej dziesiątki w 90 krajach na całym świecie. Był to najchętniej oglądany film na platformie po debiucie.

Pierwszy film był kontynuacją intensywnej i gorącej historii miłosnej między Laurą i Massimo, o którym dowiedzieliśmy się, że oglądał Laurę przez pięć lat. W dniu, w którym jego ojciec został zabity na jego oczach, Massimo podziwiał Laurę z daleka. Kiedy odnajduje ją ponownie na wycieczce na Sycylię na urodziny, porywa ją, dając jej dokładnie rok na zakochanie się w nim.

READ  Nie, Kubuś Puchatek nie został „zbanowany” na placu zabaw

Przeczytaj także Netflix ma zamiar wydać nowy film zatytułowany „Dzieciaki szpiega”

Obejrzyj zwiastun przez 365 dni: Dzisiejszy zwiastun tutaj: