Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix wypuszcza ekscytujący zwiastun nadchodzącego sequela filmu 365 Days

Długo oczekiwana kontynuacja parnego Netflixa 365 dni W końcu dostaje datę premiery i zwiastun. 365 dni: to zostanie wznowione dzień po pierwszym filmie o klifie, który przez prawie dwa lata sprawiał, że fani zastanawiali się nad losem Laury. 365 dni: ten dzień Zwiastun przedstawia Laurę, graną przez Annę Marię Siclocę, i szefa sycylijskiej mafii Massimo, znanego również jako Michele Moroni, biorących ślub w otoczeniu żarliwych kochanków.

Zwiastun następnie przenosi się do Massimo, który wydaje się być nadopiekuńczy wobec Laury i zmaga się ze swoimi obowiązkami wobec rodziny i firmy, podczas gdy Laura poznaje nowicjusza Nacho (Simon Suzina), który wydaje się, że przykuł jej uwagę. Olga, najbardziej zaufana przyjaciółka Laury, powraca także w drugiej części porywającej trylogii polskiej pisarki Blanki Lipińskiej. Zwiastun pokazuje, jak Laura zwierza się Oldze, ukrywając przed Massimo „tajemniczy sekret”.

365 Days Part 1 podąża za Laurą zakochującą się w Massimo po tym, jak ją porwał, jednak sequel obiecuje zazdrość, zdradę i potencjalny trójkąt miłosny. Zwiastun pokazuje nowe zainteresowanie miłością Nacho, który odwozi Laurę na plażę, a Massimo nigdzie nie widać. 365 Days: This Day ma swoją premierę 27 kwietnia w serwisie Netflix.

Jednak pisarka Lipińska powiedziała, że ​​fani mogą spodziewać się, że tym razem zobaczą nową stronę Laury, ponieważ jest to jej „bez wątpienia” historia. „Ten odcinek idzie o wiele głębiej i mówi nam więcej o relacji między kochankami” – powiedziała Netflixowi. „Jest silniejszy w tym sequelu”. 365 Days eksplodowało na scenie dzięki wydaniu Netflix 2020, trafiając do pierwszej dziesiątki w 90 krajach na całym świecie. Był to najchętniej oglądany film na platformie po debiucie.

Pierwszy film był kontynuacją intensywnej i gorącej historii miłosnej między Laurą i Massimo, o którym dowiedzieliśmy się, że oglądał Laurę przez pięć lat. W dniu, w którym jego ojciec został zabity na jego oczach, Massimo podziwiał Laurę z daleka. Kiedy odnajduje ją ponownie na wycieczce na Sycylię na urodziny, porywa ją, dając jej dokładnie rok na zakochanie się w nim.

READ  Dlaczego „Gabinet ciekawości” jest listem miłosnym Guillermo del Toro do „Nocnej galerii” Roda Serlinga

Przeczytaj także Netflix ma zamiar wydać nowy film zatytułowany „Dzieciaki szpiega”

Obejrzyj zwiastun przez 365 dni: Dzisiejszy zwiastun tutaj: