Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix ujawnia listę polskich dzieł oryginalnych

Netflix ujawnia listę polskich dzieł oryginalnych

Netflixa Ujawnił szczegóły dziewięciu nowych polskojęzycznych seriali i dziewięciu filmów fabularnych, które w nadchodzących miesiącach ukażą się w serwisie streamingowym.

Wkrótce po ogłoszeniu planów utworzenia w Warszawie swojego centrum w Europie Wschodniej Netflix zwiększył liczbę swoich polskojęzycznych oryginałów, ujawniając we wtorek szczegóły dotyczące oferty nowych polskich seriali i filmów.

Więcej w The Hollywood Reporter

W poście na blogu Anna Nagler, szefowa lokalnych seriali językowych Netflix na Europę Środkowo-Wschodnią, oraz Lukas Kłoskiewicz, dyrektor ds. pozyskiwania treści w regionie, podkreślili nową polską ofertę firmy.

Wśród nadchodzących filmów fabularnych znajdzie się epopeja przygodowa oparta na faktach w reżyserii Leszka Dawida Szeroki szczytdystopijny dramat rozgrywający się w niedalekiej przyszłości komórka Reżyseria Mateusz Raković i Maciej Bochniak Bezpłatnyw którym w roli młodego rapera występuje Maciej Musialowski.

Wśród nowych polskich seriali, które pojawią się na Netfliksie, znajdują się dramaty kryminalne Detektyw Forrestw reżyserii Daniela Jarosika na podstawie książek Remigiusa Mroza; Czarna komedia Zielony pierścień rękawicy, o trzech złodziejach ukrywających się w domu opieki; I dramat przyszłości Dziewczyna i astronautaWydarzenia w filmie kręcą się wokół dwóch pilotów rywalizujących o szansę na lot w kosmos i miłość do tej samej kobiety.

„Od początku podróży Netfliksa w Polsce byliśmy pod wrażeniem kreatywności lokalnego przemysłu rozrywkowego” – napisali Nagler i Kloskiewicz. „Współpracując z polskimi scenarzystami i reżyserami, stworzyliśmy wiele odważnych i inspirujących filmów i seriali, które podróżowały po całym świecie i trafiły do ​​widzów ze wszystkich środowisk i grup etnicznych”.

Najlepsze z reportera z Hollywood

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  „EO” to dosadna i prowokacyjna praca z udziałem osła