Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrologi i usługi: Frances „Frank” Everett Polska

Nekrologi i usługi: Frances „Frank” Everett Polska

70-letni Frank Poland z Unionville w stanie Missouri zmarł w sobotę 2 lipca 2022 r. w Iowa Methodist Medical Center w Des Moines w stanie Iowa.

Francis Everett Poland, II urodził się 17 października 1951 r. w hrabstwie Putnam w stanie Missouri, jako syn Donovana i Betty (Barry) Poland, którzy go wcześniej zmarli. Uczęszczał do szkół wiejskich w hrabstwie Putnam w St. John i West Putnam i ukończył Unionville High School w 1969 roku. Uzyskał stopień BS w 1974 na Northeastern State University. Frank poślubił Susie Wells 20 kwietnia 1973 w Salt Lake City w stanie Utah, a ona przeżyła w domu.

Przed rozpoczęciem długiej kariery w Poczcie Stanów Zjednoczonych Frank przez dziesięć lat pracował dla Fundacji Michaelsa w Unionville. Była zatrudniona jako urzędniczka i przewoźnik w urzędzie pocztowym Kirksville w stanie Missouri od 1983 roku do przejścia na emeryturę w 2013 roku. Frank i Susie większość swojego życia małżeńskiego spędzili w Brassier w stanie Missouri, gdzie oprócz pracy w Poczcie Frank również zajmował się rolnictwem. . Frank uwielbiał polować na jelenie ze swoimi siostrzeńcami i hodować bydło na swoim ranczu. Był zapalonym fotografem krajobrazów i lubił przebywać z rodziną.

Frank pozostawił żonę i siostrę Ruth Hoppe z Sonoma w Kalifornii oraz kilku teściów, siostrzeńców i siostrzenic. Poprzedzili go w śmierci rodzice, dwaj bracia Lance Poland i Daniel Poland oraz teściowa Lyle i Glenna Wells.

Frank został poddany kremacji zgodnie z jego życzeniem. Nabożeństwa przy grobie odbędą się na cmentarzu Pleasant Hill w Cincinnati w stanie Iowa w sobotę 9 lipca 2022 r. o godzinie 11:00. Po nabożeństwie odbędzie się posiłek w Cincinnati Community Center.

Pomniki mogą być skierowane na cmentarz St. John’s Cemetery (Powersville) oraz do rodzinnego domu pogrzebowego Blale’ów i Collinsów, 709 S. 27th St., Unionville, MO 63565.Wyświetlenia posta:
15