Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog Stanleya Rudolpha Duplagi – The Beaver County Times

Doppelganger Stanley Rudolph z ekonomii zmarł 17 maja 2023 roku w wieku 93 lat po krótkiej chorobie. Urodzony 15 listopada 1929 r. w rodzinie Józefy i Kazimierza Duplaga. Był młodszym bratem Piotra, Wilhelma, Józefa, Jerzego i Edwarda Duplga.

Pozostawił po sobie ukochaną żonę Nancy (Kercher) Duplagę, córkę Stefanin i jej męża Andrzeja Fitzko, córkę Melanie i jej męża Mateusza Zoromskiego, syna Stana i jego żonę Tarę (Piscator) Duplagę. Pozostawił też czworo wnucząt, Leightona, Lexingtona Zoromskiego, Jake’a i Maxa Duplaga, a także wielu innych krewnych i przyjaciół.

Urodzony 15 listopada 1929 r., dorastał w Aliquipa, a następnie uczęszczał do szkół Aliquipa i Ambridge. Był weteranem wojny koreańskiej. Ma trzy stopnie naukowe na uniwersytecie. z Pittsburgha, w tym doktorat z edukacji. Był wyjątkowo dumny ze swojego polskiego pochodzenia.

Przez siedem lat uczył w szkole średniej w Teonesta w Pensylwanii, zanim w 1962 r. przeniósł się do byłego Baden-Economic School District jako nauczyciel i doradca zawodowy. W 1963 r. został mianowany młodszym dyrektorem, a w 1965 r. Nadzorującym. dystryktu Baden -Economy School District Po połączeniu okręgów z Ambridge School District pełnił funkcję zastępcy kuratora Ambridge School District od 1971 do przejścia na emeryturę w 1996. Otrzymał nagrodę Educational Leadership Award 1993 od Tri-State School District Study Board, grupa doradcza uniwersytetu. Pittsburgh. Po przejściu na emeryturę służył w Ambridge School Board od 1998 do 2004.

Rodzina powita przyjaciół w niedzielę w godzinach 14:00-20:00 w Schellhaas & Sons Funeral Home & Cremation Services, Inc., 1600 Stone Mansion Drive, Sewickley, PA 15143 (Franklin Park/Wexford). Chrześcijańska Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałki o godzinie 10:00 w ewangelickiej parafii św. Łukasza, w kościele katolickim św. Jana i Pawła.

Proszę zostawić wszystkie moje kondolencje na

www.schellhaasfh.com.