Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na żywo: Trzy potężne eksplozje słyszalne w pobliżu ukraińskiego Lwowa – mówi gubernator

Dym unosi się po nalocie, gdy rosyjska ofensywa na Ukrainę trwa we Lwowie (Zdj .: Reuters)

Aktualizacje na żywo: Federalny minister spraw wewnętrznych Amit Shah powiedział tutaj w sobotę, że „ogromne” zwycięstwo BJP w czterech stanach jest świadectwem akceptacji polityki i projektów podjętych przez premiera Narendrę Modiego, aby uczynić Indie bezpiecznymi, zamożnymi i silnymi. Shah powiedział również, że Kongres prawie się zakończył w tych czterech stanach – UP, Goa, Manipur i Uttarakhand. Minister Unii przemawiał na zgromadzeniu w wiosce Bhuyan Moti, gdzie zapoczątkował i położył kamień węgielny pod projekty warte 22 crore rupii dla 34 wiosek w swoim okręgu wyborczym w Gandhinagar Lok Sabha w Gujarat.

Inside Sport donosi, że w tym roku BCCI zarobi nieco ponad 1000 crore z centralnego sponsorowania Indian Premier League (IPL 2022). Będzie to rekord przychodów sponsorskich BCCI w ciągu 15 sezonów IPL. W tym roku Izba Handlowo-Przemysłowa Bahrajnu podpisała nowego sponsora w postaci TATA oraz dwóch nowych współsponsorów. IPL GC niedawno ogłosiła nowe umowy z RuPay i Swiggy Instamart jako głównymi sponsorami IPL.
|
Dzisiaj, w sobotę, Federalne Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że liczba zgonów z powodu Covid-19 w Indiach wzrosła do 520 855, 4100 zgonów odnotowanych w ciągu jednego dnia, a Maharashtra przekroczyła liczbę zgonów spowodowanych chorobą wirusową w stanie.

Zobacz wszystkie aktualizacje na żywo


automatyczna aktualizacja

READ  Prezydent chwali potencjał gospodarczy Inicjatywy Trójmorza