Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na Yoshi Ride w Super Nintendo World wybuchł pożar, zmuszając park do tymczasowego zamknięcia

zdjęcie: Nintendo

Japoński Super Nintendo World, znajdujący się w Universal Studios Japan w Osace, Wygląda jak miejsce, w którym powstają marzenia. Zawiera asortyment gloryfikowanych ozdób o tematyce Nintendo, kilka gier i więcej towarów, niż kiedykolwiek możesz znieść, ale z pewnością też miał swoje problemy.

Sprawy nie zaczęły się najlepiej, gdy zaledwie miesiąc po otwarciu Park został zmuszony do zamknięcia Z powodu wzrostu liczby przypadków COVID-19 w regionie. W lecie Dekoracja Wielkiej Wieży Jumba spadłaCo doprowadziło do dochodzenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzającego. A teraz na jednej z przejażdżek w parku wybuchł pożar – na szczęście nikt nie został ranny.

Jak wspomniałem FNNPożar został zauważony przez pracownika parku późnym wieczorem 23 listopada, po tym jak wszyscy goście parku wyszli już na cały dzień. Pracownik zadzwonił do japońskich służb ratunkowych i zgłosił pożar dachu w wewnętrznej części Yoshi’s Adventure.

Dzięki dochodzeniu w sprawie przyczyny pożaru park zamknął swoje podwoje dla publiczności dzisiaj, 24 listopada – Universal Studios Japan poinformowało, że park zostanie otwarty jutro, 25 listopada, ale lot Yoshiego pozostanie zamknięty.

Niedawno potwierdzono, że ogród zostanie wkrótce naprawiony Ekspansja Donkey Kong, dając odwiedzającym więcej do zobaczenia i zrobienia, gdy idą odwiedzić.

Miejmy nadzieję, że uda im się znaleźć przyczynę pożaru i zapobiec podobnym wydarzeniom w przyszłości. Zanim zapytasz, Bowser nie jest podejrzany.

READ  Nintendo zmieniło kulturę Retro Studios po Metroid Prime Crunch