Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Muzyk elektroniczny Ambasador Polski występujący w Miners Foundry

Muzyk elektroniczny Ambasador Polski występujący w Miners Foundry

Ambasador RP bierze udział w energicznym przyjęciu na scenie odlewniczej.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Foundry Miners

Polski ambasador, pomysł muzyka elektronicznego Davida Sogalskiego, przyjechał do huty All Hallows Eve (poniedziałek, 31 października), zgodnie z komunikatem prasowym.

Według komunikatu prasowego polski ambasador jest jednym z najlepszych artystów EDM (elektronicznej muzyki tanecznej) pokolenia i występował na całym świecie.

„Jego muzyka i osobowość tworzą magiczny wieczór pełen dobrych wibracji, który jest częścią imprezy tanecznej, sztuk wizualnych i zawsze wspaniałej zabawy” – czytamy w oświadczeniu.Według komunikatu prasowego polski ambasador nosi wiele kapeluszy, w tym muzyk, reżyser, producent, artysta nagrywający i kompozytor. W oświadczeniu czytamy, że poza sceną jest także pisarzem, rolnikiem i wiecznym artystą.

Od 2006 roku polski ambasador konsekwentnie wydaje w swojej wytwórni Jumpsuit Records cieszące się uznaniem krytyków albumy długogrające. Znany ze swojego markowego garnituru, stworzył „wysublimowaną i celową grafikę”, czasami określaną jako „animowane safari z dźwiękiem w technikolorze” – czytamy w oświadczeniu.Styl polskiego ambasadora łączy różnorodne wpływy house-to-house, z instrumentami wszelkiego rodzaju: trąbkami, klawiszami, gitarami, skrzypcami i grupą eklektycznych instrumentalistów tworzących podpis polskiego ambasadora, zgodnie z oświadczeniem. Jego głos zawiera wiele stylów, od bogatego world house po fatback midtempo funk, zgodnie z oświadczeniem o wydawnictwie. Zgodnie z oświadczeniem publiczność odbierze rytm Afryki Zachodniej wraz z ekscytującymi melodiami kirtanu, psychodelicznym solowym saksofonem lub nowym housem od pewnej kobiety z Brooklynu.

Występował w takich miejscach jak Red Rocks Amphitheater w Morrison, Kolorado, Oregon Country Fair, Suwannee Hulaween, Electric Forest, Envision Festival i Lightning in a Bottle, zgodnie z informacją.

Źródło: Odlewnia Górników