Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Możemy zrobić lepiej”: dowódca Sił Kosmicznych mówi bezużyteczną misję

„Możemy zrobić lepiej”: dowódca Sił Kosmicznych mówi bezużyteczną misję

„Mam pewne obawy co do naszej obecnej misji” – napisał Saltzman. „Moim największym zmartwieniem jest to, że misja nie odzwierciedla, dlaczego naród ma Siły Kosmiczne i podstawowe funkcje, które wykonują Rangersi”.

Obecna misja jest następująca:

„USSF jest odpowiedzialny za organizację, szkolenie i wyposażenie Rangersów do prowadzenia globalnych operacji kosmicznych, które poprawiają sposób walki naszych połączonych i koalicyjnych sił, jednocześnie oferując decydentom opcje wojskowe w celu osiągnięcia celów narodowych”.

Obecna misja została utworzona natychmiast po utworzeniu usługi w grudniu 2019 r., Według rzecznika Sił Kosmicznych.

Organizowanie, szkolenie i wyposażanie to tak naprawdę niewielka próbka tego, co robi ta służba, powiedział Saltzman w swojej notatce.

Napisał: „Strażnicy oferują zdolności”. Rangersi obsługują jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów na świecie. Czyniąc to, odstraszają agresję, a jeśli odstraszanie zawiedzie, bronią amerykańskich interesów siłą militarną. Ponadto nasza obecna misja jest długa i kłopotliwa. możemy zrobić lepiej”.

Członkowie Sił Kosmicznych są odpowiedzialni za zakup nowego sprzętu kosmicznego i śledzenie pocisków, jednocześnie monitorując satelity, starty i śmieci orbitalne.

Innym problemem, jak wskazuje, jest to, że misja nie jest atrakcyjna.

„Ilu Strażników może przeczytać aktualną deklarację misji Sił Kosmicznych?” Spytał. „Moje przypuszczenie jest bardzo niskie”.

Problem tożsamości Sił Kosmicznych nie jest nowy. Od samego początku usługa walczyła o to, by być traktowana poważnie, ponieważ próbowała oddzielić się od (obecnie odwołanego) programu Netflix o tej samej nazwie. Próbowała zerwać związek z byłym prezydentem Donaldem Trumpem, jednocześnie starając się wyjaśnić, że nie chodzi jej o polowanie na UFO.

Aby rozwiązać problem, Saltzman każe Strażnikom złożyć własne prośby o nową misję.

Poszukując zmiany, Saltzman bierze stronę z wczesnych wysiłków serwisu, aby wymyślić nazwę dla swoich członków i wymyślić piosenkę serwisową.

READ  Nowy wyścig w kosmos: urzędnik NASA przedstawia plan sprowadzenia Amerykanów z powrotem na Księżyc i dalej and

Saltzman weźmie pod uwagę cztery atrybuty podczas tworzenia nowej misji. Nowa mantra powinna być pouczająca, zapadająca w pamięć, włączająca i nakazująca aprobatę.

Mówi, że Strażnicy powinni podzielić się swoimi przemyśleniami z personelem Sił Kosmicznych w Pentagonie za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]