Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

MOYA pokonuje 401. kamień milowy premiery w Polsce

Sieć detaliczna powiększyła się wraz z otwarciem nowego obiektu w Jurco pod koniec ubiegłego roku.


Sieć detaliczna paliw MOYA przekroczyła 400 stacji dzięki nowemu otwarciu zlokalizowanemu w Jurco w Polsce. Obiekt 401 to kolejny krok dla jego właściciela, firmy Anwim SA, która planuje dalszy rozwój marki, planując kolejne premiery jeszcze w tym roku.

Przed Bożym Narodzeniem firma uruchomiła roczną stację festiwalową w Myślenicach jako swój 400 lokal handlowy, a ostatnim otwarciem zamknęła rok 2022. Plany rozwoju firmy MOYA obejmują dalszy rozwój i systematyczne wdrażanie rozwiązań proekologicznych. Do końca 2024 roku firma planuje otworzyć co najmniej 500 placówek, a w 2023 roku wprowadzić pierwsze punkty ładowania pojazdów elektrycznych.

Nowo otwarta stacja zlokalizowana jest w województwie małopolskim, przy drodze krajowej nr. 75 łączącej drogę wojewódzką. Ta platforma gwarantuje wysoką jakość benzyny 95, standardowego i rafinowanego oleju napędowego w MOYA Power i LPG.

Dodatkowo wyposażony jest w koncept cateringowy i sklep Caffe MOYA, dzięki czemu kierowcy mogą liczyć na pyszną kawę i przekąski oraz przedmioty przydatne w drodze iw domu. Obiekt przystosowany jest również do ruchu ciężarówek, a jego udogodnienia obejmują parking, podjazd, Fast Diesel Filler oraz Add Blue Liquid.

Powiązane treści

Omawiać

READ  Tweety - Aktualności - Koledzy ze szkoły artylerii spotykają się w Polsce podczas wspólnego treningu