Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Model przełącznika OLED uzyskał 2 na 10 punktów w teście zarysowania pod kątem trwałości ekranu

Model przełącznika OLED uzyskał 2 na 10 punktów w teście zarysowania pod kątem trwałości ekranu

Nintendo Switch OLED jest już od kilku tygodni, a jeśli jeszcze nie zastosowałeś osłony ekranu – naprawdę powinieneś.

Chociaż Nintendo twierdzi, że ekran jest ze szkła, kanał YouTube Jerrygg jest wszystkim Teraz przetestuj nowy ekran i otrzymałem tylko 2/10 ochrony ekranu – co czyni go tak wrażliwym jak plastik.

„Niestety widzimy tutaj zadrapania na trzecim poziomie z głębszymi rowkami na czwartym, co oznacza, że ​​ten nowy wyświetlacz OLED ma warstwę powierzchniową z tworzywa sztucznego”.

zdjęcie: przez JerryRigWszystko

Chociaż transformator zawiera własną warstwę ochronną w postaci „Folia samoprzylepna antydyspersyjnaTo niewiele da, jeśli chodzi o regularne codzienne użytkowanie – dlatego zaleca się zakup odpowiedniego ochraniacza ekranu, aby zminimalizować uszkodzenia przez zarysowania.

„Dobrze wiedzieć, że ekran OLED jest miękki, dzięki czemu możemy uniknąć umieszczania go w sytuacjach, w których mogą zostać uszkodzone monety, klucze lub inne metalowe przedmioty.

„Nintendo powiedział, że sam ekran jest wykonany ze szkła i że ta zawsze widoczna folia z tworzywa sztucznego jest warstwą klejącą odporną na rozproszenie, która pomaga zapobiegać rozpraszaniu się odłamków szkła, jeśli ekran kiedykolwiek pęknie… i to prawdopodobnie dobry pomysł mieć to.”

Nintendo radzi również użytkownikom, aby nie usuwali tej specjalnej warstwy ochronnej. Więc znowu – kup ochraniacz ekranu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, aby uniknąć umieszczania tego nowego systemu w sytuacjach, w których mógłby zostać zarysowany przez ostre przedmioty.

Jak działa wyświetlacz Switch OLED? Czy nałożyłeś już na niego ochraniacz ekranu? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Gurman: Apple przygotowuje „największą gamę nowych produktów sprzętowych w swojej historii” na sezon jesienny