Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Model przełącznika OLED uzyskał 2 na 10 punktów w teście zarysowania pod kątem trwałości ekranu

Nintendo Switch OLED jest już od kilku tygodni, a jeśli jeszcze nie zastosowałeś osłony ekranu – naprawdę powinieneś.

Chociaż Nintendo twierdzi, że ekran jest ze szkła, kanał YouTube Jerrygg jest wszystkim Teraz przetestuj nowy ekran i otrzymałem tylko 2/10 ochrony ekranu – co czyni go tak wrażliwym jak plastik.

„Niestety widzimy tutaj zadrapania na trzecim poziomie z głębszymi rowkami na czwartym, co oznacza, że ​​ten nowy wyświetlacz OLED ma warstwę powierzchniową z tworzywa sztucznego”.

zdjęcie: przez JerryRigWszystko

Chociaż transformator zawiera własną warstwę ochronną w postaci „Folia samoprzylepna antydyspersyjnaTo niewiele da, jeśli chodzi o regularne codzienne użytkowanie – dlatego zaleca się zakup odpowiedniego ochraniacza ekranu, aby zminimalizować uszkodzenia przez zarysowania.

„Dobrze wiedzieć, że ekran OLED jest miękki, dzięki czemu możemy uniknąć umieszczania go w sytuacjach, w których mogą zostać uszkodzone monety, klucze lub inne metalowe przedmioty.

„Nintendo powiedział, że sam ekran jest wykonany ze szkła i że ta zawsze widoczna folia z tworzywa sztucznego jest warstwą klejącą odporną na rozproszenie, która pomaga zapobiegać rozpraszaniu się odłamków szkła, jeśli ekran kiedykolwiek pęknie… i to prawdopodobnie dobry pomysł mieć to.”

Nintendo radzi również użytkownikom, aby nie usuwali tej specjalnej warstwy ochronnej. Więc znowu – kup ochraniacz ekranu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, aby uniknąć umieszczania tego nowego systemu w sytuacjach, w których mógłby zostać zarysowany przez ostre przedmioty.

Jak działa wyświetlacz Switch OLED? Czy nałożyłeś już na niego ochraniacz ekranu? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Właściciel Rockstar wydaje polecenia usunięcia po wycieku Grand Theft Auto VI | GTA