Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Raport Assassin’s Creed wyciekł w następnej grze po Walhalli

Raport Assassin’s Creed wyciekł w następnej grze po Walhalli

Nowa plotka o Assassinie pojawiła się w Internecie i przykuła uwagę fanów serii Ubisoft, ponieważ nie tylko ujawnia pierwsze szczegóły w następnej grze z serii, Assassin’s Creed Nieskończoność, ale kolejna odsłona odpowiednia na otwarty świat Assassin’s Creed Walhalla. Innymi słowy, w trakcie opracowywania są dwie gry Assassin’s Creedgame, a ta druga wskazuje, że seria nie przekształca się w obecny format serii ogromnych gier jednoosobowych z otwartym światem z walką RPG i decyzjami podobnymi do RPG. robić.

Zweryfikowano odpowiedni wyciek reddit kto twierdzi, że Assassin’s Creed Nieskończoność Będzie dokładnie tak samo, jak zrobiło to IO Interactive Morderca Od wznowienia franczyzy. Tymczasem to nie jedyny wpis z serii biznesowej. Według przecieka, normalne otwarte na świat Zabójca doktryny Również w fazie rozwoju. Niestety, w raporcie nie ma zbyt wielu szczegółów na temat tego projektu.

Chociaż jest na wczesnym etapie konceptualizacji i rozwoju Assassins Creed Nieskończoność W wystarczająco solidnym stanie, że mogę śmiało opisać, jaki kształt przybierze gra” – powiedział przeciek.nieskończony Cewka jest inspirowana jednostką. Każdy wpis będzie mini-liniowym doświadczeniem z półotwartymi poziomami świata, takimi jak Morderca Gry i historia każdego zabójcy będą zawierały wiele misji. Ubisoft planuje również przerobić i powtórzyć najstarsze zabójca credo gry w nieskończony. Jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, które stare gry, jeśli w ogóle, zostaną ponownie opowiedziane. Wreszcie, z czasem zostanie dodana nowa historia za dodatkową opłatą. otwarty świat zabójca credo Będzie rozwijany w tym samym czasie nieskończony. „

Teraz anonimowy wyciek na Reddicie zwykle nie jest wart uwagi. Jednak dostarczyli „dowód” modów, zgodnie z modami na stronie Reddit, co jest ważnym powodem, dla którego wyciek zyskał więcej uwagi niż inne podobne wycieki. Jednak nadal ważne jest, aby pamiętać, aby jeść tutaj wszystko z odrobiną soli. Wszystko jest nie tylko nieformalne, ale nawet jeśli jest subtelne, to również podlega zmianom.

READ  Random: modr konsoli sprawia, że ​​„Dummy Portable GameCube” staje się rzeczywistością

W momencie publikacji firma Ubisoft w żaden sposób nie odniosła się do tej plotki. Nie spodziewamy się, że to się zmieni, ale jeśli tak się stanie, postaramy się odpowiednio zaktualizować historię.