Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata AIBA Mężczyzn i Kobiet: Indyjscy bokserzy kontynuują swój wyczerpujący bieg

Indyjscy bokserzy kontynuują wyczerpujący jogging. & Nbsp | & nbsp Źródło obrazu: & nbspReprezentatywny obraz

Indyjscy bokserzy odnieśli imponujący występ w kolejny wspaniały dzień na Mistrzostwach Świata AIBA w boksie mężczyzn i kobiet (AIBA) po tym, jak kilku z pięciu krajowych bokserów dotarło do ćwierćfinału piątego dnia zawodów w Kielcach.

Azjatycki mistrz juniorów Biswamitra Chungtham poprowadził indyjski atak na dwa pola w kategorii mężczyzn, pokonując Khosrau Shahi Parvisi 5: 0, aby wejść do ćwierćfinału do 49 kg. Bokser Manipuri Biswamitra, który imponował w próbach pokonując złotego medalistę Khelo India, pojawił się w pełnej kontroli nad irlandzkim bokserem, kontynuując swój rozpęd przed zakończeniem meczu na swoją korzyść.

Oprócz Piswamitry, Ankit Narwal zapewnił sobie również miejsce w ćwierćfinale obok boksera Vishala Gupty z Uttar Pradesh (91 kg) i Sachina (56 kg), który pochodzi z Bhiwani, Haryana.

Azjatycki srebrny medalista młodzieży Ankit pokonał polskiego boksera Uliwera Zamujskiego 4-1. Niemniej jednak Vishal i Sachin strzelili identyczne zwycięstwa 5: 0 z Chorwatką Borną Loncaric i Jose Valdesem z Kolumbii.

W międzyczasie w kategorii kobiet Gitika (48 kg), która wzięła udział w meczu pokonując mistrzynię Europy Dianę Ermakovą, kontynuowała swoją imponującą formę, odnosząc bezbłędne zwycięstwo 5: 0 nad kazachstańskim bokserem Arilimem Maratem, aby awansować do ćwierćfinału. . .

Jednak Nisha Gurgar (64 kg) była jedyną Hinduską, która nie mogła awansować w piątym dniu, ponieważ w ćwierćfinale przegrała 1: 4 z Łotwą Beatrice Rosenthal.

Szóstego dnia odbędzie się prestiżowe wydarzenie, kiedy Indie wysłały do ​​działania silny zespół 20 członków, dziewięciu Hindusów. W ćwierćfinale pięć kobiet – Poonam (57 kg), Alfia Pathan (+ 81 kg), Khushi (81 kg), Jitika (48 kg) i Finka (60 kg) – nie może się doczekać awansu do półfinału. Finały państwowe i medale. Podczas gdy Akash Gurkha (60 kg), Manish (75 kg), Sumit (69 kg) i Vinet (81 kg) występowali w przed ćwierćfinałach mężczyzn.

READ  Polska planuje obowiązkowe testy sprawnościowe dla uczniów