Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mike Dean: Świetny sędzia Szymon Marciniak podjął decyzję o mistrzostwie

Mike Dean: Świetny sędzia Szymon Marciniak podjął decyzję o mistrzostwie

Mike Dean: Znakomity polski sędzia Shimon Marciniak podjął decyzję o Pucharze Świata, kiedy ukarał Marcusa Thurama za skoki zamiast rzutu karnego dla Francji

Byłem na stadionie Lusail, aby być świadkiem niesamowitego występu sędziego. Wyobraź sobie presję, pod jaką musi być 41-letni były polski piłkarz Šimon Marciniak.

Mecz oglądany przez miliony na całym świecie, w którym wiele zależy od jego decyzji, ale jego zarządzanie było fantastyczne w tym klasycznym turnieju Pucharu Świata.

Marcus Thuram został ukarany żółtą kartką przez sędziego Szymona Marciniaka po łatwym upadku

Kara dla Argentyny

Gdy tylko Angel Di Maria znalazł się pod presją Ousmane Dembele, pomyślałem: „Kara”. Marsignac nie wahał się wskazać miejsca zdarzenia, aw szczególności żaden francuski gracz nie rzucił się do niego w proteście.

Był wyraźny kontakt, przede wszystkim to, że lewa noga Di Marii została uderzona prawą nogą Dembele. VAR Tomasz Kwiatkowski nigdy nie unieważnił decyzji kolegi z zespołu na boisku.

Argentyna przyznała wcześniejszy rzut karny za faul Ousmane'a Dembele na Angelu Di Marii

Argentyna przyznała wcześniejszy rzut karny za faul Ousmane’a Dembele na Angelu Di Marii

Francja kara

Randall Kolo Mane znalazł się za argentyńską obroną i został sfaulowany przez Nicolasa Otamendiego. I znowu był wyraźny związek. Po raz kolejny ewidentny faul w polu karnym. Po raz kolejny Marciniak nie popełnił błędu i podyktował kolejny rzut karny.

READ  Co obejrzeć w weekend 24 lutego 2023 r.: laureaci nagród filmowych

Francja nie jest ukarana

Co. rezolucja. Chyba najlepszy z nich wszystkich. Kiedy Enzo Fernandez zablokował drogę Marcosowi Thuramowi, Francuz upadł.

Ale Marciniak, po postawieniu się w świetnej sytuacji, widział, jak Fernandez wycofuje się z wyzwania. Marsignac słusznie zastrzegł Francuzów.

Drugi rzut karny dla Francji

Strzał Mbappe leciał w stronę bramki, ale został zablokowany przez wyciągnięty łokieć Gonzalo Montiela. Kolejne mocne sprawdzenie, ale Marchiniak znów się odezwał, wskazując na karę.

Reprezentanci Argentyny i Francji zapewnili nam świetną zabawę, ale brawa dla Marciniaka.

reklamy