Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sharon Marley przechodzi prawdziwą transformację w 2022 roku | zabawa

W zeszłym roku Sharon Marley przetłumaczyła piosenkę Rity Marley, tylko jeden poranek Z klasycznego albumu 1988 Musimy kontynuowaćPo tym, jak przez prawie 20 lat brakowało ołowiu.

„Wszystko zaczęło się dziać bardzo szybko po zdobyciu bramki tylko jeden poranek W hołdzie mojej matce. Ten projekt przywrócił mi mój głos” – powiedziała Sharon.

Jak motyl, widzieliśmy, jak jej wizerunek zmienia się od krótkiego do długiego, afro, a teraz z nisko wyciętymi fryzurami, które uważa za zabawne przy próbowaniu koloru. Sharon ma w zanadrzu nowy projekt – swoją najnowszą piosenkę zatytułowaną motyle na niebiektóry napisał jej syn Ingmar Prendergast dwa lata temu.

Sharon dodała kilka linijek do tekstów swojego syna, inspirowanych miłością – pragnieniem bycia kochanym i kochanym w zamian – i zanim zdążyła pstryknąć palcami, nagrała do niego „idealną piosenkę” Asteroid Riddim. Perkusję przesłał jej polski producent K-Jah Sound.

Powiedziała: „Wydaje się, że tworzenie liczb na rok 2022 niesie ze sobą zmianę, transformację, jak mówisz. Zmiana jest na wiele sposobów. „

Powiedziała, że ​​to nie powrót, ale kontynuacja tego, co już zaczęła. Nazwała to „nowym rozdziałem tylko dlatego, że nigdy wcześniej nie szedłem tą drogą”, ponieważ zawsze byłem z jej ciałem, jej braćmi i siostrami. Będąc osobą wolną, Sharon dała jasno do zrozumienia, że ​​zawsze czuła presję bycia w stanie osiągnąć standardy innych ludzi, ale dzięki muzyce nie czuje presji, by robić to, co robią inni.

Dojrzały twórca melodii

„Jako twórca melodii zawsze podążałem własną ścieżką. Teraz jestem dojrzałym twórcą melodii, więc moja miłość do muzyki również się rozwinęła. Dorastając w moim domu, słuchaliśmy różnorodnej muzyki: duszy, R&B, jazz, opera, rock and roll, ska, Rocksteady, gospel… cokolwiek… słuchaliśmy tego. Więc mój repertuar muzyczny, mój wokal, zawiera po trochu tego wszystkiego.”

READ  James Gunn chce, aby Zoe Saldana zagrała w DCU po tym, jak została pierwszą aktorką w historii, która wystąpiła w czterech filmach, które zarobiły ponad 2 miliardy dolarów w kasie

Kontynuowała: „Dotrzymanie oczekiwań ludzi jest bardzo stresujące. Nie sądzę, aby wszyscy byli jednocześnie zadowoleni z tego samego. Najważniejsze, że cieszysz się z tego, co zrobiłeś i że jesteś z tego zadowolony, wiedząc o tym Dałeś z siebie wszystko. Uwielbiam śpiewać ewangelię, pewnego dnia zaśpiewam hymn ewangeliczny. Jak ludzie się z tym poczują?”

W swojej karierze Sharon intensywnie koncertowała i zdobyła trzy nagrody Grammy za metamorfozy Ziggy Marley i Melody. Powiedziała, że ​​idzie z prądem.

„Moja mama wprowadziła mnie w prowadzenie czasopism w młodym wieku [so] Od lat prowadzę też dzienniki, które są dla mnie świetnym narzędziem do śledzenia własnego rozwoju, naprawdę widziałem ewolucję. W tej chwili pracuję nad nową muzyką z nowym impulsem inspiracji. Kto wie, może zanim skończę, będę miał cały album łatwych do słuchania sentymentów. „Rozmawiałam z wieloma wspaniałymi muzykami i producentami, którzy naprawdę zainspirowali mnie do rozwinięcia skrzydeł i latania, jak piękny motyl” – powiedziała Sharon.

[email protected]