Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Michael van Gerwen przygotowuje się do kolejnej operacji, ale wciąż planuje obronę tytułu World Matchplay|  Strzałki Aktualności

Michael van Gerwen przygotowuje się do kolejnej operacji, ale wciąż planuje obronę tytułu World Matchplay| Strzałki Aktualności

Michael van Gerwen został zmuszony do opuszczenia Pucharu Świata w rzutkach w zeszłym miesiącu podczas rekonwalescencji po operacji dentystycznej. Aktualny mistrz świata w matchplayu ma przejść dalsze prace po turnieju w Blackpool; World Matchplay jest transmitowany na żywo w Sky Sports od 15 do 23 lipca


18:05, Wielka Brytania, poniedziałek 03 lipca 2023 r

Michael van Gerwen ma przejść kolejną operację dentystyczną, ale nadal zamierza bronić tytułu Betfred World Matchplay w Blackpool jeszcze w tym miesiącu.

Trzykrotny mistrz świata w meczach został zmuszony do opuszczenia Pucharu Świata w rzutkach w zeszłym miesiącu podczas rekonwalescencji po operacji jamy ustnej i wrócił do akcji podczas weekendu European Darts Masters.

Po powrocie Van Gerwen został pokonany 6:3 przez rodaka Raymonda van Barnevelda w Trewirze i chociaż teraz skupia się na meczu w Blackpool, Podniebne sporty Od 15 do 23 lipca 34-latek potwierdził, że czeka go kolejna operacja wraz z założeniem aparatu ortodontycznego.

„Po niedawnym zdobyciu tytułów Premier League i American Dart Masters, potrzebowałem wcześniej zaplanowanej operacji dentystycznej i szczękowo-twarzowej, co oznaczało, że przegapiłem Puchar Świata w rzutkach” – powiedział Van Gerwen w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

„Ponieważ harmonogram jest tak napięty, zawsze trudno jest zrobić coś takiego, zwłaszcza w przypadku operacji, która wymaga dużo czasu na rekonwalescencję.

„W moim przypadku mogę nie wyglądać ani nie czuć się tak samo przez jakiś czas, a wkrótce będę mieć aparat ortodontyczny i będę potrzebować dodatkowej operacji w przyszłości”.

Van Gerwen zdobył swój trzeci tytuł mistrza świata w Matchplay, wygrywając 18-14 z Gerwyn Price w zeszłorocznym finale, zajmując w rezultacie drugie miejsce na liście wszech czasów zwycięzców.

Dowiedz się, jak MVG zdobył w tym roku rekordowy, siódmy tytuł Premier League w The O2 w Londynie

Holender ma również zagrać w Polish Darts Masters w ten weekend, choć przyznaje, że po wstępnej operacji dentystycznej nadal jest w szczytowej formie.

READ  Australia kontra Tunezja, Arabia Saudyjska, Argentyna i nie tylko

„Nie chcę, aby wpłynęło to na moje występy w Poland Darts Masters i World Matchplay. Zrobię co w mojej mocy, aby wygrać oba wydarzenia, ale na razie wciąż wracam do zdrowia i mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją” – dodał Van Gerwen .

Oglądaj Betfred World Matchplay 2023 na żywo Podniebne sporty Od 15 do 23 lipca. Możesz także przesyłać strumieniowo w NOW TV.