Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mężczyzna oskarżony po tym, jak dziedziczka Tennessee, Elisa Fletcher, została porwana i wepchnięta do SUV-a podczas biegania |  Wiadomości z USA

Mężczyzna oskarżony po tym, jak dziedziczka Tennessee, Elisa Fletcher, została porwana i wepchnięta do SUV-a podczas biegania | Wiadomości z USA

Policja badająca zniknięcie zaginionej dziedziczki z Tennessee, która została rzekomo porwana i wrzucona do SUV-a podczas biegania, oskarżyła mężczyznę.

34-letnia Elisa Fletcher zaginęła w piątek rano po swoim regularnym porannym biegu w pobliżu Uniwersytetu w Memphis.

Departament Policji w Memphis poinformował w niedzielę, że 38-letnia Cleota Upston została oskarżona o porwanie i manipulowanie dowodami w sprawie zniknięcia pani Fletcher.

Rozwój nastąpił po tym, jak rodzina kobiety zaoferowała nagrodę w wysokości 50 000 dolarów (43 000 funtów) w piątek wieczorem za pośrednictwem CrimShoppers za informacje prowadzące do aresztowania każdego, kto jest odpowiedzialny za jej zniknięcie.

Chociaż pani Fletcher nie została odnaleziona, policja w Memphis oświadczyła w oświadczeniu o aresztowaniu, że posiada dowody, które pozwalają przypuszczać, że została poważnie ranna w porwaniu w pobliżu kampusu.

Rodzina pani Fletcher powiedziała: „Nie możemy się doczekać bezpiecznego powrotu Elisy i mamy nadzieję, że ta nagroda pomoże policji zatrzymać tych, którzy popełnili to przestępstwo”.

Podczas sobotniej konferencji prasowej policja poinformowała, że ​​dowody na wideo dotyczące możliwego porwania podniosły priorytet sprawy z osoby zaginionej do porwania.

Członkowie rodziny wydali oświadczenie, które przeczytał wuj Fletchera, Michael Kenny.

„Lisa poruszyła serca tak wielu ludzi” – powiedział, zauważając wylew wsparcia i dobrej woli.

„Rodzina spotkała się z policją i podzieliliśmy się z nimi wszystkimi znanymi nam informacjami. Przede wszystkim chcemy, aby Lisa wróciła bezpiecznie do domu”.

Pani Fletcher jest wnuczką nieżyjącego już Josepha „Joe” Orgyle’a III, biznesmena i filantropa z Memphis, jak podają media.

Matka dwójki dzieci jest opisana jako wysoka na 5 stóp i 6 cali, z brązowymi włosami i zielonymi oczami. Ostatnio widziano ją w różowej koszulce do biegania i fioletowych spodniach do biegania.

Media podały, że funkcjonariusze przeszukali teren, w którym została porwana, i przeszukali jej dom w poszukiwaniu wskazówek i zebranych dowodów.

READ  Rosjanka stojąca za protestem wojennym ucieka z aresztu domowego | Rosja

WMC-TV poinformowało, że władze opuściły jej dom z laptopem i nożycami ogrodowymi i odholowały Jeep Wagoneer Cream.