Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Metroid Prime 4 Dev Retro Studios ogłasza oferty pracy na ArtStation

Metroid Prime 4 Dev Retro Studios ogłasza oferty pracy na ArtStation

Zdjęcie: Nintendo Studios/Retro

Na początku tego tygodnia został odkryty Retro Studios ma nowy baner na TwitterzeA teraz jest jeszcze jedna rzecz Niepełnoletni Rozwój.

Na ArtStation zauważono reklamę Nintendo promującą zespół, który za nią stoi Metroid Prime 4 – Informowanie użytkowników witryny, że „czeka ich następna praca” i „Retro to zatrudnienie”. Zdarza się, że charakteryzuje się tym samym Metroid Prime Grafika w tle, taka jak baner firmy na Twitterze.

Jeśli klikniesz w reklamę, zostaniesz przeniesiony do Retro Studios O stronie na ArtStation, w którym obecnie znajduje się 10 ofert pracy. Sześć z nich jest przeznaczonych dla artystów:

Artysta środowiska terenowego, Artysta środowiska, Artysta interfejsu użytkownika, Artysta materiału, Artysta postaci, Artysta koncepcyjny.

Jest też projektant środowiska. Oto trochę o ArtStation, jeśli go nie znasz:

„ArtStation zapewnia prosty, ale potężny sposób na zaprezentowanie swojego portfolio i bycie widzianym przez właściwych ludzi w branży. Jest super szybki i elegancki. Oglądaj zdjęcia HD, filmy, krótkie klipy, sceny Marmoset, Sketchfab 3D, panoramy 360 i więcej Dodaj swoją wiedzę o pracy i produkcji.”

Co ciekawe, grafika koncepcyjna z rozbitych projektów Nintendo Retro Studios również ma wpływ Wyróżnione w ArtStation w przeszłości.

Jak wspomniano wcześniej, oznaczony jako styczeń 2022 Trzy lata Ponieważ rozwój Metroid Prime 4 został anulowany i ponownie uruchomiony. i czerwiec 2021 Cztery lata od pierwszego ogłoszenia gry.

Co sądzisz o tym ogłoszeniu i kiedy myślisz, że zagramy w Metroid Prime 4? Zgadnij poniżej.

READ  Emily Prescott: Bójka w szkole księcia Jerzego o jego królewskich strażników blokujących chodniki