Android 12 jest dostarczany z Największa zmiana w języku projektowania Za lata – artykuł ty. Chociaż nie widzieliśmy jeszcze, jak wszystkie aplikacje Google wprowadziły tę zmianę, change Operacja rozpoczęta بدأت A Files by Google to najnowszy, który wskoczył na modę.

Nowy projekt został dostrzeżony przez ludzi m.in 9do5Google. Oferuje kilka subtelnych poprawek, które konfigurują aplikację dla Androida 12. Najbardziej oczywistą różnicą jest nowy dolny pasek nawigacyjny, który zajmuje więcej miejsca i jest pokryty jasnoniebieskim kolorem. Zamiast tego, aby ikony wybranych zakładek zmieniły kolor na niebieski, jak to miało miejsce wcześniej, aktywna zakładka jest oznaczona ciemnoniebieskim koralikiem otaczającym ikonę.

Wychodzić: Stary. środkowy i prawy: Nowy.

Górny pasek również przybiera niebieski kolor podczas przewijania aplikacji, podobnie jak w ustawieniach systemu Android 12. Można bezpiecznie założyć, że ten niebieski jest symbolem zastępczym i że ostatecznie aplikacja wybierze kolory pasujące do tapety i motywu urządzenia w generał. W trybie ciemnym zmiany są bardziej subtelne. Górny i dolny pasek pozostają w odcieniu szarości, a niebieska pigułka otaczająca ikonę aktywnej karty jest jedynym wskaźnikiem przeprojektowanego materiału. Jedną ze zmian, których możesz nie zauważyć od razu, jest to, że Google porzuca również starą czcionkę Roboto dla Google Sans i nową czcionkę Google Sans Text.

Wygląda na to, że nowy projekt jest już od tygodni w kanale beta dla użytkowników Androida 12. Jeśli już naprawiasz nowy system operacyjny, zaktualizuj aplikację, aby spróbować szczęścia. Mamy również najnowszą wersję APK w Odbij plik APK, chociaż redesign jest już dla nas dostępny w poprzedniej wersji, Wersja 1.0.378055542 od czerwca.

pliki google
pliki google