Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Meghan Markle zarumieniła się na biało — zupełnie jak w dniu swojego ślubu

Meghan Markle zarumieniła się na biało — zupełnie jak w dniu swojego ślubu

Suknie ślubne księżnej Sussex od Givenchy i Stelli McCartney są jednymi z najbardziej kultowych na świecie, ale jej pojawienie się w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor nie było pierwszym razem, kiedy Meghan dała nam ślubną inspirację.

Była aktorka Suits pojawiła się w mocnych białych garniturach, zwiewnych sukniach w kolorze kości słoniowej i zalotnych mini sukienkach od czasu ślubu z księciem Harrym – nie wspominając już o jej oszałamiającym wyglądzie z czerwonego dywanu przed dołączeniem do rodziny królewskiej. Twierdziła w swoim serialu dokumentalnym Netflix, Harry & Meghan, że celowo nosi neutralne kolory, aby nie kolidować z innymi członkami rodziny królewskiej, co oznaczało, że jej garderoba była zaopatrzona w mnóstwo nude, białych i czarnych.

Zobacz: Meghan Markle całuje króla Karola w uroczym zakulisowym ślubie

Niezależnie od tego, czy szukasz bardziej swobodnego stroju na ślub w sali sądowej, czy eleganckiego zestawu na ślub kościelny, nie ma lepszej osoby, do której możesz się zwrócić niż Meghan Markle, która jest znana ze swojego ostrego krawiectwa i nowoczesnego wyczucia. Zobacz najlepsze i najpiękniejsze kreacje Panny Młodej…

zdjęcia: 15 razy Księżna Kate kołysała piękną białą pannę młodą