Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mary Fitzgerald Sunset Beauty Routine Shop

Jako redaktorzy w POPSUGAR samodzielnie wybieramy i piszemy o tym, co lubimy i jak sądzimy, że Ty też. Jeśli kupisz produkt, który polecamy, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą działalność.

Jakby nie wystarczyła wiedza, jak sprzedawać wielomilionowe domy na jednym z najbardziej konkurencyjnych rynków nieruchomości w kraju, jasne jest, że obsada „Selling Sunset” na Netflix może również błyszczeć jako wizażyści i fryzjerzy.

„Lubię próbować” Mary Fitzgerald, który uczestniczy w programie, powiedział Bob Sugar. „Jeśli widzisz mój dom… nawet w mojej siłowni, mam dodatkową szafę pełną produktów”. Jej zasoby urody są tak przepełnione, że jej mąż, Romain Bonnet, nieustannie błaga ją, by ją schudła.

Wyraźnie robi dobry użytek z tej szerokiej gamy produktów do włosów i makijażu, ponieważ – wraz z resztą swojej mody – zawsze jest ubrana w telewizji. Większość z nich to także jej dzieło: podczas gdy wiele kobiet robi makijaż i fryzurę profesjonalnie przed filmowaniem, Fitzgerald woli robić to sama. „Kiedy wrócę i obejrzę, powiem:„ Och, muszę zrobić więcej ”- mówi Fitzgerald. Ale czuję, że to reality show, więc staram się, żeby to było prawdziwe”.

Jej urocze umiejętności były całkowicie samoukiem z niewielką pomocą samouczków na YouTube, aby nauczyć się, jak prawidłowo zarysować. „Właściwie chcę się temu przyjrzeć i udoskonalić, ponieważ robimy to każdego dnia” – mówi. „Dlaczego nie zrobisz tego perfekcyjnie?”

Przed premierą piątego sezonu, która odbędzie się 22 kwietnia, Fitzgerald prowadzi nas przez jej pełną rutynę pielęgnacyjną i produkty, których (i Bonet) nie ma dość. Czytaj dalej, aby zajrzeć do jej kompletnego schematu makijażu i pielęgnacji skóry.

READ  Siedlisko, historia miesiąca jazzu