Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marvel zamyka teraz nowy film Blade – raport

Podobno film Marvel’s Blade jest wstrzymany Hollywoodzki reporter. Wiadomość pojawia się dwa tygodnie po tym, jak reżyser Basem Tariq (Mughal Mowgli) odszedł z projektu – który Marvel określił jako „z powodu ciągłych zmian w naszym harmonogramie produkcji”.

Gigant komediowy nie wydał oświadczenia w wiadomościach. The Hollywood Reporter spekuluje, że chociaż film ma nadzieję na remake na początku 2023 roku, prawdopodobnie nie spełni już oczekiwanej daty 3 listopada 2023 roku. „Naprawdę chcą zrobić to dobrze” – powiedziało nienazwane źródło The Hollywood Reporter. Przed odejściem Tariqa produkcja miała rozpocząć się w listopadzie.

To również, niestety, dalekie od pierwszego napotkanego przez Blade’a opóźnienia. W maju 2021 roku ponowne uruchomienie filmu zostało przełożone do czasu, gdy studio będzie mogło wypolerować scenariusz Stacy Osei-Kuffour. W tym czasie oczekiwano, że filmowanie rozpocznie się w lipcu 2022 roku.

W Marvel’s Blade występuje Mahershala Ali (Moonlight, Spider-Man: Into the Spider-Verse) w roli tytułowej, a także w obsadzie znaleźli się Delroy Lindo (The Good Fight and The Harder They Fall) oraz Aaron Pierre (Stary). Tariq wydał oświadczenie dotyczące jego opuszczenia projektu, dziękując Marvelowi i pisząc: „To wielki zaszczyt pracować ze wspaniałymi ludźmi w Marvel. Udało nam się zebrać zabójczą obsadę i ekipę. Chętnie zobaczę, gdzie następny reżyser weźmie film.” Tariq pozostanie związany z projektem jako producent wykonawczy.

Pomimo tych ostatnich tytułów, jak na ironię, obecnie więcej wiadomo o „Zabójcy Ostrzy” Wesleya Snipesa, osadzonym „w świecie zmiennokształtnych i odrobinie podróży w czasie”, niż o tym, jak samo Ostrze zostanie zrestartowane. Oryginalny Blade, horror o superbohaterach z 1998 roku, prawdopodobnie zapewnił Snipesowi największy komercyjny sukces w jego karierze, więc pomysł rywalizacji z Blades, którzy próbują prześcignąć się nawzajem, jest oczywiście niesamowicie ekscytujący – w końcu wszyscy tam wygrywają.

READ  Netflix aktualizuje ceny abonamentów na 2022 r.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.