Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marvel zamyka teraz nowy film Blade – raport

Marvel zamyka teraz nowy film Blade – raport

Podobno film Marvel’s Blade jest wstrzymany Hollywoodzki reporter. Wiadomość pojawia się dwa tygodnie po tym, jak reżyser Basem Tariq (Mughal Mowgli) odszedł z projektu – który Marvel określił jako „z powodu ciągłych zmian w naszym harmonogramie produkcji”.

Gigant komediowy nie wydał oświadczenia w wiadomościach. The Hollywood Reporter spekuluje, że chociaż film ma nadzieję na remake na początku 2023 roku, prawdopodobnie nie spełni już oczekiwanej daty 3 listopada 2023 roku. „Naprawdę chcą zrobić to dobrze” – powiedziało nienazwane źródło The Hollywood Reporter. Przed odejściem Tariqa produkcja miała rozpocząć się w listopadzie.

To również, niestety, dalekie od pierwszego napotkanego przez Blade’a opóźnienia. W maju 2021 roku ponowne uruchomienie filmu zostało przełożone do czasu, gdy studio będzie mogło wypolerować scenariusz Stacy Osei-Kuffour. W tym czasie oczekiwano, że filmowanie rozpocznie się w lipcu 2022 roku.

W Marvel’s Blade występuje Mahershala Ali (Moonlight, Spider-Man: Into the Spider-Verse) w roli tytułowej, a także w obsadzie znaleźli się Delroy Lindo (The Good Fight and The Harder They Fall) oraz Aaron Pierre (Stary). Tariq wydał oświadczenie dotyczące jego opuszczenia projektu, dziękując Marvelowi i pisząc: „To wielki zaszczyt pracować ze wspaniałymi ludźmi w Marvel. Udało nam się zebrać zabójczą obsadę i ekipę. Chętnie zobaczę, gdzie następny reżyser weźmie film.” Tariq pozostanie związany z projektem jako producent wykonawczy.

Pomimo tych ostatnich tytułów, jak na ironię, obecnie więcej wiadomo o „Zabójcy Ostrzy” Wesleya Snipesa, osadzonym „w świecie zmiennokształtnych i odrobinie podróży w czasie”, niż o tym, jak samo Ostrze zostanie zrestartowane. Oryginalny Blade, horror o superbohaterach z 1998 roku, prawdopodobnie zapewnił Snipesowi największy komercyjny sukces w jego karierze, więc pomysł rywalizacji z Blades, którzy próbują prześcignąć się nawzajem, jest oczywiście niesamowicie ekscytujący – w końcu wszyscy tam wygrywają.

READ  Ri Kane jest nadal na Ukrainie po tym, jak zespół przeniósł się do Polski

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.