Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jessica Francis Doakes, Alistair Mackenzie, Debbie Mazar dołączają do „trwałości bytu” (na wyłączność)

szkocki aktor Alistair Mackenzieostatnio widziany w „Korona” i „Andor”, Jessica Francis Dukes A Debbie Mazar Został dodany do obsady filmu fabularnego Philippe Jean Remsa Survival of Being.

Dołącz do wcześniej ogłoszonej gwiazdy Millie Brady, która gra Brooke Brooks: byłą modelkę, która stała się odnoszącą sukcesy potentatem stylu życia i jest pierwszą osobą, która sama zadebiutowała na giełdzie.

Produkcja odbywa się obecnie w Polsce i będzie kontynuowana w Tajlandii i Niemczech. Obiektywem filmu są „jabłka” operatora Bartosza Świniarskiego.

Obiekt Survival został przygotowany w niedalekiej przyszłości przez studio Friends with Benefits i współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Marta Lewandowska i Remsa – również dwie ostatnie za „Mosquito State” – produkują, natomiast sprzedażą w Ameryce Północnej zajmuje się CAA.

„Tekst Philipa to studium inspirowane niebezpieczeństwami celebrytów i sprzecznymi relacjami, które istnieją w systemie zbudowanym wokół niego”, mówi McKenzie, mówiąc o swojej roli jako wieloletniego menedżera Barry’ego.

„[He] Musi chronić swojego przyjaciela i klienta, a jednocześnie zwracać szczególną uwagę na ochronę jej waluty jako pierwszej publicznej supergwiazdy na świecie”.

Absolwent „Ozark” Dukes, który gra osobowość telewizyjną Dianę Westwood, jest również „podekscytowany” odkrywaniem „idei o sobie, tożsamości i prywatności w naszym bardzo publicznym świecie”, podczas gdy Mazar składa hołd obiecującemu reżyserowi.

„Jest fanatykiem szczegółów” – mówi. różnorodny Z jej domu we Florencji.

„Nie wiedziałem o jego poprzedniej pracy, ale kiedy się poznaliśmy, byłem poruszony. Ten scenariusz tak szczerze mówi o tym, co dzieje się teraz z mediami społecznościowymi i kultową kulturą celebrytów, która absolutnie mnie obrzydza. Pokazuje, jak toksyczny może być. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi z filmem i mam nadzieję, że znów będę z nim pracował”.

„Młodsza” gwiazda uda się do Hiszpanii, aby nakręcić „Kaosa” w kolejnym filmie Netflix („świetne pisanie, szalone historie i całkiem potężna produkcja” – mówi). W filmie Rimsa wcielisz się w dziennikarkę Cassandrę próbującą dotrzeć do prawdy.

READ  „Idealny czarny krawat”, srebrne cekiny: wewnątrz luksusowej gali Muzeum Sztuki Hrabstwa Orange

„Jest trochę samolubna, ale próbuje też odblokować tę dziewczynę, która jest trochę obłąkana. Millie jest świetna”. [in the film]Jej emocje są na szczycie jej skóry. To było magiczne widzieć ją tak otwartą, wrażliwą i złamaną – dodaje.

„Moja kolej to kamee, ale Shelley Winters zwykła mawiać:„ Żadna część nie jest za mała. „Zawsze w to wierzyłem. Zawsze wierzyłem w znalezienie prawdy w postaci i zabawę jako aktor. Nigdy wcześniej nie byłem w Polsce, a kiedy czytałem scenariusz, byłem ciekawy.”

Gwiazdy „House of Gucci” to Vincent Riota, Juna Wokalick, polski aktor Andrzej Schira, a także Jim César, Luisa Celine Gavron, Mariana Zedek, Wieronica Rosati, Ola Rudnica i Madi Kulica.

„Od razu zakochałam się w tej historii” – mówi producentka Marta Lewandowska.

„Im dalej idziemy, tym bardziej jestem podekscytowany całym procesem. To świetna okazja, aby połączyć najlepsze polskie talenty z międzynarodową obsadą i stworzyć polską produkcję, która może dotrzeć zarówno na festiwale, jak i do szerszej publiczności.”

Najlepszy asortyment

zapisać się na Różne Biuletyn. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.