Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jessica Francis Doakes, Alistair Mackenzie, Debbie Mazar dołączają do „trwałości bytu” (na wyłączność)

Jessica Francis Doakes, Alistair Mackenzie, Debbie Mazar dołączają do „trwałości bytu” (na wyłączność)

szkocki aktor Alistair Mackenzieostatnio widziany w „Korona” i „Andor”, Jessica Francis Dukes A Debbie Mazar Został dodany do obsady filmu fabularnego Philippe Jean Remsa Survival of Being.

Dołącz do wcześniej ogłoszonej gwiazdy Millie Brady, która gra Brooke Brooks: byłą modelkę, która stała się odnoszącą sukcesy potentatem stylu życia i jest pierwszą osobą, która sama zadebiutowała na giełdzie.

Produkcja odbywa się obecnie w Polsce i będzie kontynuowana w Tajlandii i Niemczech. Obiektywem filmu są „jabłka” operatora Bartosza Świniarskiego.

Obiekt Survival został przygotowany w niedalekiej przyszłości przez studio Friends with Benefits i współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Marta Lewandowska i Remsa – również dwie ostatnie za „Mosquito State” – produkują, natomiast sprzedażą w Ameryce Północnej zajmuje się CAA.

„Tekst Philipa to studium inspirowane niebezpieczeństwami celebrytów i sprzecznymi relacjami, które istnieją w systemie zbudowanym wokół niego”, mówi McKenzie, mówiąc o swojej roli jako wieloletniego menedżera Barry’ego.

„[He] Musi chronić swojego przyjaciela i klienta, a jednocześnie zwracać szczególną uwagę na ochronę jej waluty jako pierwszej publicznej supergwiazdy na świecie”.

Absolwent „Ozark” Dukes, który gra osobowość telewizyjną Dianę Westwood, jest również „podekscytowany” odkrywaniem „idei o sobie, tożsamości i prywatności w naszym bardzo publicznym świecie”, podczas gdy Mazar składa hołd obiecującemu reżyserowi.

„Jest fanatykiem szczegółów” – mówi. różnorodny Z jej domu we Florencji.

„Nie wiedziałem o jego poprzedniej pracy, ale kiedy się poznaliśmy, byłem poruszony. Ten scenariusz tak szczerze mówi o tym, co dzieje się teraz z mediami społecznościowymi i kultową kulturą celebrytów, która absolutnie mnie obrzydza. Pokazuje, jak toksyczny może być. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi z filmem i mam nadzieję, że znów będę z nim pracował”.

„Młodsza” gwiazda uda się do Hiszpanii, aby nakręcić „Kaosa” w kolejnym filmie Netflix („świetne pisanie, szalone historie i całkiem potężna produkcja” – mówi). W filmie Rimsa wcielisz się w dziennikarkę Cassandrę próbującą dotrzeć do prawdy.

READ  Anna Delvey, oszust ze świata sztuki z programem Netflix, naturalnie pracuje nad NFT + inne historie

„Jest trochę samolubna, ale próbuje też odblokować tę dziewczynę, która jest trochę obłąkana. Millie jest świetna”. [in the film]Jej emocje są na szczycie jej skóry. To było magiczne widzieć ją tak otwartą, wrażliwą i złamaną – dodaje.

„Moja kolej to kamee, ale Shelley Winters zwykła mawiać:„ Żadna część nie jest za mała. „Zawsze w to wierzyłem. Zawsze wierzyłem w znalezienie prawdy w postaci i zabawę jako aktor. Nigdy wcześniej nie byłem w Polsce, a kiedy czytałem scenariusz, byłem ciekawy.”

Gwiazdy „House of Gucci” to Vincent Riota, Juna Wokalick, polski aktor Andrzej Schira, a także Jim César, Luisa Celine Gavron, Mariana Zedek, Wieronica Rosati, Ola Rudnica i Madi Kulica.

„Od razu zakochałam się w tej historii” – mówi producentka Marta Lewandowska.

„Im dalej idziemy, tym bardziej jestem podekscytowany całym procesem. To świetna okazja, aby połączyć najlepsze polskie talenty z międzynarodową obsadą i stworzyć polską produkcję, która może dotrzeć zarówno na festiwale, jak i do szerszej publiczności.”

Najlepszy asortyment

zapisać się na Różne Biuletyn. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.