Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mało znana sztuczka WhatsApp pozwala przeczytać całą wiadomość bez jej otwierania

Mało znana sztuczka WhatsApp pozwala przeczytać całą wiadomość bez jej otwierania

Niewiele osób w pełni zdaje sobie sprawę, że w WhatsApp istnieje sprytna sztuczka, która pozwala całkowicie czytać otrzymane wiadomości bez ich otwierania, co może być bardzo przydatne.

Nie musisz się już martwić pozostawieniem ludzi „w trybie czytania”.(NurPhoto przez Getty Images)

W świecie, w którym wszyscy komunikujemy się ze sobą przez cały czas, czasami niemożliwe jest natychmiastowe odpowiadanie na wszystkie wiadomości, bez względu na to, jak bardzo lubisz nadawcę. Biorąc pod uwagę, że wiele osób postrzega pozostawienie ich „w trybie odczytu” jako fałszywe, rośnie presja, aby odpowiedzieć, gdy tylko otworzą wiadomość WhatsApp.

Dla tych, którzy martwią się, gdy tylko pojawią się te dwa małe znaki, jest odpowiedź na twoje modlitwy i może to zaoszczędzić trochę czasu, zanim będziesz musiał sformułować odpowiedź.

Wielu użytkowników WhatsApp może nie zdawać sobie sprawy, że mogą przeczytać całe wiadomości bez ich otwierania, co zmniejsza niepotrzebny stres.

Idealny hack, gdy potrzebujesz dodatkowego czasu na reakcję(NurPhoto przez Getty Images)

Według firmy AirDroid zajmującej się rozwiązaniem do zarządzania urządzeniami mobilnymi z systemem Android, przede wszystkim musisz długo nacisnąć ekran główny i wyświetlić stronę menu.

Następnie powinieneś kliknąć Narzędzia, co z kolei wyświetli wszystkie dostępne narzędzia. Znajdź widżet WhatsApp 4×1 i przeciągnij go na dowolną ze swoich stron głównych, po dodaniu naciśnij długo, aby go powiększyć. Oczywiście musisz być ostrożny, ponieważ kliknięcie dowolnego czatu aktywuje je i zaalarmuje nadawców.

Ten hack jest niestety przeznaczony tylko dla użytkowników Androida. Chociaż użytkownicy iPhone’a mogą wyłączyć potwierdzenia odczytu WhatsApp w samym WhatsApp, uniemożliwiając przyjaciołom, rodzinie i współpracownikom wykrywanie tych flag, oznacza to również, że nie będą mogli zobaczyć, kiedy inni widzieli ich wiadomości z kolei, co jest mniej niż idealny.


Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a i chcesz wyłączyć paragony, musisz kliknąć „Więcej opcji” w WhatsApp przed kliknięciem „Ustawienia”. Następnie powinieneś udać się do Prywatności, gdzie będziesz mieć możliwość wyłączenia potwierdzeń odczytu.]

READ  Fortnite przedstawia Frozen Peely Winterfest: Jak zdobyć Peely Frozen wcześnie – data premiery Polar Peely 2021

Według Witryna WhatsAppa, Ta czynność niestety nie wyłączy potwierdzeń odczytu dla czatów grupowych ani nie włączy potwierdzeń dla wiadomości głosowych, ponieważ „nie ma możliwości wyłączenia tych ustawień”.

Masz sprytny hack do udostępnienia? Napisz do nas na [email protected]