Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ludwig Aberg i Sebastian Soderberg będą współkapitanami mistrzostw BMW PGA 2023

Ludwig Aberg i Sebastian Soderberg będą współkapitanami mistrzostw BMW PGA 2023

Nie określono

Zostały dwa tygodnie do końca Puchar Rydera 2023 Impreza, która odbywa się co dwa lata we Włoszech, jest główną kontynuacją odbywających się w tym tygodniu mistrzostw BMW PGA w Surrey w Anglii.

wszyscy 12 członków drużyny European Ryder Cup Biorą udział w klubie Wentworth, ale to wschodzący gracz w grupie robi furorę w tym tygodniu.

Ludwig Aberg, który zaledwie kilka miesięcy temu grał w golfa w college’u w Texas Tech, Po raz pierwszy zwyciężył w DP World Tour Zaledwie 12 dni temu.

W piątek, po trzech birdie na pierwszych ośmiu dołkach, Aberg uderzył w próg zwalniający podwójnym bogeyem na dziewiątym dołku, ale w drugiej dziewiątce odpowiedział pięcioma birdie, w tym trzema z rzędu, kończąc swoją rundę 66 i uzyskując do 10 poniżej.

Szwed Sebastian Soderbergh próbuje rozbić imprezę. Strzelił drugie 64 w tygodniu – drugi trafił lider pierwszej rundy Marcus Heligkeld – i po 36 dołkach ma wynik 10 poniżej. Birdie-Eagle zakończył grę, uderzając drugiego putta na dołku par-5 zamykającym go na głębokość 15 stóp, a następnie wyczerpując putt.

Uważa się, że jest to największa afront Ryder Cup W drużynie Europy Adrian Mironek z Polski po pierwszych 18 dołkach miał wynik 5 poniżej i przez większą część piątku był współliderem z wynikiem 9 poniżej. Zajmuje trzecie miejsce obok Thomasa Detriego i Masahiro Kawamury.

Billy Horschel, który wygrał wydarzenie dwa lata temu, rozpoczął w piątek z 75 punktami, ale w piątek zakończył rundę tygodniową z 63 punktami – dzięki siedmiu ptakom i orłowi – zamykając tabelę liderów. Zremisował na 16. miejscu.

BMW PGA: Pełne rankingi | Profesjonalne zdjęcia z gwiazdami

Piątkowe mecze były opóźnione o 1 godzinę i 20 minut z powodu mgły, a do drugiej rundy trzeba było biec sprintem, ale nie udało im się ukończyć całej rundy, dlatego runda zostanie wznowiona w sobotę rano.

READ  Hinton, Gough zdobył złoto jako najlepszy wynik medalowy w Stanach Zjednoczonych

Historia pierwotnie ukazała się w GolfWeek